Jeśli macie dość monotonii to w kaliskiej galerii Amber od poniedziałku do środy można doznać sporo emocji i przy okazji dobrze się pobawić.

Jesteś gotowy na nowy wymiar eventu - Escape Game? Chcesz oderwać się od rzeczywistości i przeżyć prawdziwe emocje? Escape Room to jedna z najpopularniejszych rozrywek w Polsce! Wejdź do świata pełnego zagadek i tajemnic, uruchom wyobraźnię, wyostrz zmysły i podejmij wyzwanie ucieczki z pokoi. 

O CO CHODZI?
O niesamowitą zabawę, której celem jest wydostanie się z pokoju, w którym czeka na Ciebie cała gama logicznych zagadek, które Ci w tym pomogą.
Ukryte rekwizyty, sekretne schowki, tajemnicze przedmioty, klucze, układanki, szyfry.

Bądź uważny, rozglądaj się dookoła - WSZYSTKO może okazać się niezbędne do zdobycia głównego klucza, który umożliwi opuszczenie pokoju. Jak to zrobić? Podejmij wyzwanie samemu lub weź ze sobą przyjaciół! Uruchom szare komórki! Działaj! Pamiętaj, masz określony czas na rozwiązanie zadania! To będzie ciekawa przygoda.

DLA KOGO?
Dla wszystkich, którzy mają dość monotonii, siedzenia w domu! Dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Idealne na spotkanie towarzyskie, randkę, świetne miejsce na wypad integracyjny. Dzięki podziałowi na dwa poziomy trudności, to rozrywka dosłownie dla Wszystkich!

Zapraszamy do Galerii Amber od 9 do 13 kwietnia w godzinach 11:00-19:00.