Szybkie randkowanie staje się w Polsce coraz bardziej popularne - teraz także w ostrowskim wydaniu. Jeśli szukacie miłości, możecie dać sobie szansę już w sobotę 7 i 8 sierpnia w Kawiarni Rodzinka Cafe przy ulicy Kaliskiej 18 w Ostrowie Wielkopolskim.

Speed dating czyli szybkie randki to metoda zawierania kontaktów międzyludzkich o charakterze miłosnym, polegająca na sesjach krótkich rozmów (limitowanych czasowo przez organizatora) i selekcji przez uczestników osób, z którymi chcieliby skontaktować się poza sesją.

Pierwszy speed dating miał miejsce w Pete’s Café w Beverly Hills w 1998 roku, teraz taka forma zawierania znajomości a może nawet znalezienia swojej drugiej połówki będzie możliwa także w Ostrowie. Zwolennicy mówią o speed dating, iż oszczędza ona czas, a dodatkowo role decydującą odgrywa pierwsze wrażenie.

Jak będzie wyglądać Speed Dating w Ostrowie ? 

Przy każdym stoliku siedzą dwie osoby , płci przeciwnej. Mają zaledwie kilka minut ( 5 min ) na to , aby porozmawiać i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Po tym czasie organizator dzwoni dzwonkiem i panowie przesiadają się dalej do kolejnego stolika. W trakcie trwania całego spotkania , każda osoba ma ze sobą formularz do którego wpisuje osoby , które wzbudziły jej zainteresowanie. Pomiędzy osobami wzajemnie sobą zainteresowanymi , organizator wymienia dane kontaktowe. Podczas spotkania panuje miła i przyjazna atmosfera w końcu każdy przyszedł tutaj po to , aby poznać kogoś wyjątkowego-  mówią Organizatorzy 
Gwarantujemy, że udział w naszych spotkaniach sprawi , iż poczujesz się pewniej i z łatwością uda Ci się nawiązać nowe , intrygujące znajomości.
Ostrów to miłe miasto , dlatego bez problemu odnajdą się tu single , którzy tak jak Ty poszukują szczęścia oraz miłości. Właśnie dla takich osób organizujemy Speed Dating , czyli sprzyjające okoliczności w których można poznać naprawdę wartościowe osoby- dodają Organizatorzy 

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia- TUTAJ