Salon Yasumi w Ostrowie Wielkopolskim wyszedł z inicjatywą z okazji nadchodzących świąt bożego narodzenia i jest szansa na darmowy profesjonalny zabieg dla dwóch osób.

Jak wiadomo – najlepszy prezent to taki, który jest wręczony od serca. Dlatego Yasumi SPA w Ostrowie oprócz pięknie zapakowanych bonów podarunkowych, które obdarowana osoba
wykorzysta na masaże SPA, japońskie rytuały pielęgnacyjne i zabiegi na twarz, przygotowała również zestawy kosmetyków w specjalnych cenach.

„W grudniu ogromna liczba naszych klientów to mężczyźni, którzy kupują bon podarunkowy do Yasumi. Doceniają, że jest pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia. Ale nie tylko mężczyźni zakupują bony dla swoich partnerek. W tym roku popularnymi okazjami były Walentynki - gdzie pary mogły spędzić wspólny czas podczas masażu partnerskiego wraz z słodkim poczęstunkiem i toastem. Dzień Mamy, urodziny, imieniny - to już klasyk, ale prezenty ślubne - w formie podziękowania dla rodziców, czy właśnie podarowania masażu partnerskiego dla Młodej Pary - to hit tego roku!” – mówi Daria, manager YASUMI SPA w Ostrowie.

Konkurs polega na dodaniu komentarza pod postem na facebooku z odpowiedzią z kim i dlaczego chciałbyś/chciałabyś przyjść do gabinetu Yasumi? 

Do wygrania jest zabieg HIFU na twarz oraz zabieg na ciało - kriopoliza. (wartość nagrody około 2000 złotych) 
Jeśli chcemy wziąć udział w konkursie należy oznaczyć osobę, z którą chcemy się wybrać do salonu.

Można także polubić stronę Yasumi na Facebooku oraz udostępnić post konkursowy. 

To może być świetny prezent świąteczny, dlatego zapraszamy do zabawy. 

Zwycięży komentarz z największą ilością serduszek pod komentarzem. 
Konkurs trwa do wtorku 18 grudnia do godziny 12:00.