Z myślą o dzieciach, Kino Helios w Ostrowie Wlkp. zaprasza najmłodszych widzów na Filmowe Poranki. Najbliższy pokaz już w ten weekend 10 i 11 lipca! Dla każdego uczestnika upominek.

Filmowe Poranki dla dzieci odbywają się zawsze w co drugą niedzielę miesiąca o godz. 10:30, a poprzedza je wspólna zabawa i gry z animatorem od godz. 10:00 oraz kilkunastominutowe konkursy z nagrodami.

Mając na uwadze fakt, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie na sali kinowej, dźwięk zostanie ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali kinowej przez cały seans będą przyciemnione światła.

 

Dodatkowo, każdy uczestnik Filmowych poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki. Podczas każdego spotkania zdobywa się pieczątki za rozwiązanie zagadek przewidzianych w konkursach. Za zdobycie kompletu pieczątek czekają dodatkowe nagrody: brązowa, srebrna i złota odznaka HelioSówki.

 

Już w najbliższy weekend 10 i 11 lipca seanse specjalne ,,Elfinki”.

To bajka, która ma piękne przesłanie. Opowiada o Elinkach, które przez ponad 200 lat żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.