Data wydarzenia: 15.10.2019 19:30 - 15.10.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia zaprasza serdecznie fanów muzyki na kolejną odsłonę koncertowej jesieni. Tym razem wybieramy się w wyjątkową podróż wraz z jedną z najwybitniejszych polskich wokalistek. Artystka znana i lubiana przez pokolenia, zupełne zaprzeczenie współczesnych gwiazdek jednego kawałka – przed Państwem jedyna w swoim rodzaju Grażyna Łobaszewska, która odwiedzi nas z zespołem Ajagore

Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to wyjątkowe aranżacje, pełne energii i niespodziewanej formy. Przy tym to wciąż wybitne kompozycje nucone przez melomanów od wielu lat. Nie zabraknie takich hitów i evergreenów jak: Brzydcy, Czas nas uczy pogody czy Gdybyś. Będą kawałki lubiane – choć od dawna nie słyszane na żywo – specjalnie odświeżone na potrzeby trasy koncertowej z największymi przebojami z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej. 


Osoby, które miały już okazję zobaczyć na żywo występ w ramach tego projektu nie kryją zachwytu: 


Super koncert i atmosfera” 


Świetny koncert, cudowny klimat! Łobaszewska The Best!” 


Prawdziwa uczta dla zmysłów :) Nowe zaskakujące aranżacje… wyjątkowy wieczór!” 


To zaledwie garstka opinii, które jednak w pełni oddają wrażenia po wizycie na koncercie Grażyny Łobaszewskiej i grupy Ajagore. Czy potrzeba czegoś więcej? 

Ponadczasowa muzyka w nowym wydaniu, jednak z dbałością o duszę i wydźwięk znany z oryginalnych i premierowych wykonań. Już teraz gorąco zachęcamy do wizyty w Klubie Stara Przepompownia, bo taka okazja może się szybko nie trafić. My już nie możemy się doczekać tego wydarzenia. 


Koncert w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wlkp. odbędzie się już we wtorek 15. października. 


Otwarcie klubu: 19:00 

Start koncertu: 19:30 


Bilety:
I pula - 55zł
II pula - 65zł
on-line: https://www.bilety24.pl

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl