Data wydarzenia: 17.12.2017 15:00 - 17.12.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: Rynek w Ostrowie Wielkopolskim

Tydzień przed wigilią w niedzielę 17 grudnia odbędzie się jubileuszowa 25 Gwiazdka na Rynku. W tym roku na scenie Gwiazdki na Rynku zagrają Czarno-Czarni oraz Mrozu.

Co roku kilka tysięcy mieszkańców południowej Wielkopolski bawi się na rynku w Ostrowie Wielkopolskim podczas charytatywnej Gwiazdki na Rynku. Największy w regionie przedświąteczny festyn pod nazwą Gwiazdka na Rynku odbędzie się już po raz 25.
Po małym rozczarowaniu jakie miało miejsce rok temu, kiedy to głównymi artystami byli członkowie zespołu Turnioki w tym roku ostrowianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości zobaczą na scenie na ostrowskim rynku zespół Czarno-Czarno, wystąpi także Mrozu. 
Nie zabraknie także ostrowskich artystów, a wśród nich między innymi dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury czy Big Band Powiatu Ostrowskiego.
Gwiazdka na Rynku organizowana jest przez Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski. Podczas tegorocznej Gwiazdki nie zabraknie oczywiście tradycyjnych cegiełek, które będzie można zakupić i tym samym wesprzeć dzieci, którymi zajmuje się ostrowskie stowarzyszenie.


Planowane godziny występów: 
15:45 – Big Band powiatu ostrowskiego
16:30 – Czarno-Czarni
17:30 artyści z Młodzieżowego Domu Kultury
18:00 losowanie nagród
18:30 MROZU
19:45 pokaz sztucznych ogni


Równolegle na Rynku trwa Jarmark Bożonarodzeniowy: