Cztery uczennice z III Liceum Ogólnokształcącego- Nicola Młynarz z klasy 2B oraz Oliwia Młynarz, Marcelina Szuniewicz i Marcelina Pietraszek z klasy 2F o profilu dziennikarskim miały możliwość uczestniczyć w praktykach w stacji TVN.

Dziewczyny dotknęły życia zza kulis, poznając tajniki show-businessu. Biorąc udział w Dniu Przedsiębiorczości dziewczyny doznały niezapomnianych wrażeń. Uczennice spotkały się również z Kubą Wojewódzkim, a na nagraniu programu zasiadły w pierwszym rzędzie, mogąc dokładnie zobaczyć jak odbywa się produkcja takiego programu.
O organizowanym w naszej szkole Dniu Przedsiębiorczości wiedziałyśmy już dużo wcześniej. Ten temat bardzo nas trapił, bo nie miałyśmy na siebie pomysłu, a chciałyśmy zrobić coś oryginalnego. Pewnego dnia wpadłyśmy na pomysł, żeby spełnić nasze małe marzenia i skontaktować się ze stacją TVN. Początki nie były łatwe, bezskutecznie dzwoniłyśmy, pisałyśmy...aż w końcu Oliwia dostała odpowiedź. Ta wiadomość przerosła nasze oczekiwania- praktyki u samego króla TVNu- Kuby Wojewódzkiego- mówią dziewczyny.
Dziewczyny miały możliwość wejścia we wszystkie zakamarki planu nagraniowego i poznania studia nagraniowego od kuchni- reżyserka, kamery, produkcja, nagłośnienie, światła, reflektory i samo nagranie programu. Mówią, że te doświadczenia z pewnością przydadzą się im w przyszłości, nigdy nie wiadomo czy może nie zawitają do telewizji na dłużej.