22-letnia Marta Różańska z Pleszewa zakwalifikowała się do drugiej edycji programu „Kto poślubi mojego syna?” w telewizji TVN. W pierwszym odcinku jej walory oceniali Mateusz z mamą Urszulą. Czy Marta kandydatka przypadła im do gustu?

Młoda pleszewianka Marta postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym show TVN-u. Kandydatki na żony w „Kto poślubi mojego syna?” mają podwójnie trudne zadanie, bowiem poddają się pod ocenę nie tylko jednego z uczestników, ale także jego mamy.
Mateusz jest 27-letnim samotnym strongmanem. Marta zabiega właśnie o jego względy.

22-letnia Marta zaprezentowała się w pierwszym odcinku drugiej edycji programu, wyemitowanym w ubiegłą środę 2 września. Oceniali ją Mateusz, 27-letni strongman i jego mama Urszula. Pleszewianka przedstawiła się kawalerowi jako fotomodelka. Zdjęcie wzbudziło natychmiastowe zainteresowanie Mateusza. – To są zdjęcia nago? – dopytywał. – Nie, nie, nie, absolutnie – odpowiedziała Marta. - No ale chciałabyś osiągnąć sukces, karierę zrobić w tej branży, czyli musiałabyś się na to zgodzić – nie odpuszczał Mateusz. – Tak, ale wszystko po kolei – stwierdziła kandydatka.
Czy Mateusz i Marta przypadli sobie do gustu? I przede wszystkim co o kandydatce na synową myśli mama strongmana? Tego, czy Martę zobaczymy w kolejnych odcinkach dowiecie się (lub przypomnicie sobie), oglądając pierwszy odcinek „Kto poślubi mojego syna?” na player.pl TUTAJ – Marta pojawia się w 27 minucie i 7 sekundzie nagrania.
Kolejny odcinek programu już dziś tj. w środę o godz. 21.30 w TVN.