bywalec

Oceniono 0 raz(y) 0

Brak słów ciekaw jestem jak Pani Gessler smakowało?

Kucharz

Oceniono 5 raz(y) 5

Nie wiadomo nawet co to za twór. Krytycy smaku. Śmiechu warte!

gość

Oceniono 4 raz(y) 2

tłumaczą się tym że jest tak napisane w menu, jestem ciekaw czy tak jest naprawdę niech wstawią zdjęcia tego menu. Po za tym w swojej "krytyce" napisali że nie było ziemniaków przy kotlecie a na zdjęciach ewidentnie widać że te ziemniaki są. Co jest prawdą? Niewiadomo.

Odolan

Oceniono 6 raz(y) 4

Jeżeli ktoś uważa się za opiniotwórczą instytucję Krytyków Dobrego Smaku, powinien bardziej dbać jak wypowiada swoje sądy w języku ojczystym. Błędy!!!!!

????

Oceniono 7 raz(y) 3

W nie jednej restauracji trafi się coś surowego, każdy kawałek czy to mięsa czy ryby jest inny nie da się usmażyć wszystkiego tak samo a to że coś było surowe to nie wina tego kto to przyrządza... czytając niektóre komentarze na fb po prostu można wybuchnąć śmiechem np Pani która wstawiła zdjęcie swojego dania komentując stwierdziła że kawałek ryby był surowy, że zupa nie smakowała ale zastanawia mnie to czy zgłosiła ten fakt komukolwiek... i czepianie sie o napoje... zawsze można było nic nie brać albo po prostu po prosić o szklankę wody z cytryną na pewno wyszło by tej pani to na dobre... z tego co wiem to nie mają w lokalu piwa "pasteryzowanego" więc już mamy sygnał że coś tu jest naciągane... ludzie są jak widać mocni w słowach ale tylko na internecie... jeśli chce sie ktoś przekonać jak tam jest to polecam wybrać sie samemu i to sprawdzić a nie sugerować się opinią innych. Mi osobiście bardzo smakowało jedzenie i na pewno jeszcze tam wrócę.

Ze co?

Oceniono 4 raz(y) -2

Hmm, no ale zdjęcia dan są z restauracji. Niestety ewidentnie widać że właściciele zawalili. Zresztą można poczytać komentarzy na infoostrow na FB

xxxx

Oceniono 9 raz(y) 1

konkurencja nie spi!! dania pyszne , znajomi bardzo chwala , swieze dobrze doprawione , piekne wnetrze ,bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!