Radek

Oceniono 3 raz(y) 3

A kim jest Magda Gessler?

Starszy ostrowianin

Oceniono 0 raz(y) 0

Rynek i tak już stracił swój urok. Jeden wielki parking. Skracanie drogi z raszkowskiej do wrocławskiej (poinformowałm o tym policję. Kazali mi podawać numery samochodów -śmiech i bezsilność). Teraz przenoszą modernizację zieleniaka z konopnickiej na rynek. Proponuję nakryć cały rynek plandeką . Wtedy GÓRA może twierdzić że nic się złego na rynku nie dzieje

MwS

Oceniono 0 raz(y) 0

ogródek może i jest bardziej funkcjonalny natomiast wraz z innymi ogródkami powinien tworzyć estetyczną całość, która nie przysłania nadmiernie elewacji rynkowych kamienic. Przeraża mnie trochę dość masywna konstrukcja ale może obroni się ona ciekawym wystrojem. Ciężko stwierdzić czy jest on elegancki czy jednak przypomina miejsce na wiejskie przytupanki.

MMm

Oceniono 5 raz(y) 1

Jedyne co należy zrobić to pogratulować pomysłu i odwagi przedsiębiorcy - ten ogródek sporo pewnie kosztował . Drugie ze strony miasta dokładnie naliczyć koszty wykorzystania tak znacznego terenu i po trzecie korzystać skoro coś fajnego się dzieje. W żadnym wypadku nie rzucać kłód pod nogi a co do wyglądu to ci którzy będą chcieli skorzystać sami ocenią czy to ładne czy nie i skorzystają lub nie wolny wybór .

Anna

Oceniono 7 raz(y) 1

Ogródek jest super, a władze Miasta powinny wspierać ostrowskich przedsiębiorców, zwłaszcza że to przyciąga ludzi z poza Miasta

Anonim

Oceniono 3 raz(y) -1

O co wam chodzi jedni mają takie zdanie że im się podoba drugim się on nie podoba . Nie każdemu się musi wszystko podobać. Właścicielowi ogródka się podoba taki miał zamysł więc tak zrobił Ci którym pasuje lokol do którego należy ogródek będą tam uczęszczać i tyle . ;)

ostrów

Oceniono 3 raz(y) -1

Całkiem fajna i przemyślana konstrukcja, brakuje jej troszkę charakteru .

Ostrowianin

Oceniono 7 raz(y) -1

Niech Litex jedzie zobaczyć co to znaczy porządny ogródek