Pamposzek

Oceniono 0 raz(y) 0

9.99zl za 100g
Zwietrzałe słodycze bez smaku! Smacznego!

Pan Ząbek

Oceniono 4 raz(y) 4

Dobre dla dzieciaków na ząbki.

Karol

Oceniono 2 raz(y) 2

Miejsca pracy dobrze płatne w ostrowie by wszyscy do kalisza nie musieli za pracą uciekac

Olewam lewactwo ciepłym deszczem

Oceniono 2 raz(y) 2

Ceny z pi.y wzięte. Kolejni co okradają naiwnych ogłupiałych klientów, którzy uwielbiają płacić zbyt wysokie ceny. Niebawem upadną, bo ludzie nie są frajerami, którzy nabierają się na zawyżone ceny.

Michu

Oceniono 1 raz(y) 1

We Wrocławiu dzieci wrzuciły kilka cukierków to torebki i poszliśmy zważyć jak zobaczyliśmy cenę to z powrotem wysypaliśmy je ????

Krystyna z gazowni

Oceniono 9 raz(y) -3

Takie sklepy od lat wielu w innych państwach, a kolory to sami pomyślcie narzucanie gender i trucie przede wszystkim dzieci, od dawna wiemy że cukier powoduje wiele chorób, a wy i wasze pociechy macie być chorzy gdyż farmacje zarabiają na was, gdzie zioła które stosowały wasze babcie? Dawniej nie było tyle leków a dzisiaj byle krosteczka, weś tabletke. Zacznijcie myśleć bo inaczej spędzicie swoje i swoich dzieci życie na oddziałach szpitalnych zadając sobie pytanie ,dlaczego? 3lata temu wmówili wam pandemie i szpryce że to dobre dzisiaj wychodzi prawda o tym oszustwie, nie dajcie sobie narzucać co macie jeść i pić a zdrowi i szczęśliwi żyć będziecie. Pozdrawiam myślących

Www

Oceniono 14 raz(y) 10

Ceny masakra 400g żelków 40 zł ręce opadaja

Daj spokój

Oceniono 7 raz(y) 5

Zobaczymy czy utrzyma się miesiąc chociaż,. Jeśli rzucą cukierki po 120 zł za kg to ja dziękuję, zapłacić 20 zł za 5 cukierków.

Eeeee

Oceniono 4 raz(y) 2

To ten krowkami za 120zl/lg ?

Cukierek

Oceniono 6 raz(y) 6

Jak tak dalej drożyzna będzie rządzić to wszyscy pozamykają swoje interesy i będą bankrutami.