Już jutro, po przerwie spowodowanej koronawirusem ponownie zaczyna funkcjonować największy park rozrywki w Południowej Wielkopolsce. Mowa o Jump Factory, który znajduje się przy ulicy Strumykowej w Ostrowie Wielkopolskim. Dobra informacja jest taka, że ze względu na wielkość obiektu dzieci nie będą musiał bawić się w maseczkach.

To obecnie największy w Ostrowie park rozrywki i jedyny park trampolin, gdyż w czasie pandemii zakończył swoją działalność JJ Park Trampolin. 
Największy park rozrywki w południowej Wielkopolsce, czyli Jump Factory mieści się przy ulicy Strumykowej 32 w Ostrowie Wielkopolskim.
Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 2200 metrów przeznaczonych wyłącznie na rozrywkę pod dachem. Można tam skorzystać m.in. z areny trampolin, parku linowego, trampolin wyczynowych, zjeżdżalni, areny gladiatorów i wielu więcej atrakcji.
Po 3 miesiącach nieobecności powraca aby ponownie dostarczać mieszkańcom regionu pozytywną energię.  Zgodnie z obowiązującymi przepisami obiekt został dostosowany do wymogów tak aby w jak największym stopniu zapewniać bezpieczeństwo korzystającym ale nie ograniczać przyjemności  z rodzinnego spędzania czasu.
W obiekcie znajdują się specjalne zamgławiacze oraz wysokiej jakości środki ochronne. 

Wprowadzone procedury związane z dezynfekcją oraz funkcjonowaniem obiektu zapewnią wszystkim odpowiedni poziom komfortu i swobody korzystania nie zmniejszając bezpieczeństwa. Na terenie obiektu ustawiono dozowniki środków bakterio i wirusobójczych, wprowadzono obowiązkową dezynfekcje rąk jak i ochraniacze obuwia dla osób dorosłych. Oferta obiektu pozostała bez zmian, każdy może wyprawić urodzinki jak i wpaść z ekipą poskakać - mówi Właściciel Jump Park w Ostrowie Wielkopolskim.