Nocne Maratony Filmowe Kina Helios, jak co roku stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów. 29 i 31 października "maratończycy" mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję filmów.

Menu pierwszej propozycji to przystawka w postaci przerażającej, długo wyczekiwanej premiery „Podróże”, po której wyświetlony zostanie „Censor”. Danie główne to „Dom nocny”, a wisienką na torcie, która zaskoczy najwytrwalszych i najodważniejszych uczestników uczty, będzie przedpremierowa projekcja horroru „Strasznych historii”.

Pyszności wchodzące w skład drugiego zestawu budzących grozę filmów to przedpremierowy pokaz produkcji „Ty jesteś następna” i „Candyman”, po których o szeroko otwarte oczy widzów zadba obraz „Tylko nie zaśnij”. Na koniec przewidziana została kolejna projekcja przedpremierowa o tytule idealnie wpisującym się w charakter imprezy – „Halloween”.

Czas kupić bilety, wchodząc na stronę www.helios.pl, zaopatrzyć się w dobry nastrój, poćwiczyć mocne nerwy, by stawić się na Nocnym Maratonie Filmowym Halloween w kinie Helios!