Dobra informacja dla rodziców, którzy lubią zaplanować czas dla swoich pociech. Niedawno przy ulicy Kolejowej powstało nowe miejsce, w którym najmłodsi pobawią się i spędzą miło czas.

BajkowyŚwiat Club Party to nowe interesujące miejsce ma mapie Ostrowa, gdzie dzieci mogą miło spędzić czas pod opieką animatorów. W BajkowyŚwiat Club Party można wyprawić: urodziny, imieniny, warsztaty tematyczne, zajęcia specjalistyczne oraz językowe. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną również cykliczne zajęcia z języka angielskiego i włoskiego, chemii dla najmłodszych oraz decoupage. 

Jeżeli zbliżające się urodziny Waszych pociech czy imieniny wywołują u Was niepokój – co tym razem  wymyślić, proponujemy świetną zabawę w naszym klubie. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale. W pierwszej znajduje się mini kawiarnia, czyli miejsce, gdzie Wasze pociechy spożywają posiłki, natomiast druga to sala zabaw, gdzie są nasi animatorzy poprowadzą całą imprezę w stylu i formie wybranej przez Państwa. Z pewnością chętnie  podejmą się każdego wyzwania, by umilić czas Waszym dzieciom m.in. dzięki malowaniu twarzy, karaoke,
kalamburom, tańcom, wszelakim zabawom tematycznie powiązanym z zainteresowaniami dzieci- mówią właściciele miejsca zabaw. Firmę prowadzą ludzie z pasją, z wykształceniem kierunkowym, w Bajkowym Świecie zatrudniani są wykwalifikowani animatorzy dla dzieci.

Organizujemy imprezy dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Zarówno na miejscu w naszym Clubie, jak i na wyjazdach.  Sale możecie także Państwo wynająć na mniejsze imprezy rodzinne lub szkolenia,gdyż dysponujemy rzutnikiem,nagłośnieniem i dużym ekranem
- dodają właściciele. BajkowyŚwiat Club Party znajduje się przy ulicy Kolejowej 39 w Ostrowie Wielkopolskim

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ oraz pod numerem 798195727