Sala Zabaw Fefland to nowy bajkoland, który pojawił się na mapie Ostrowa Wielkopolskiego. Fefland otwarty jest dla dzieci 7 dni w tygodniu.

Główną atrakcją Sali Zabaw jest dwupoziomowa klatka zabawowa typu „małpigaj” z licznymi przeszkodami w środku, zjeżdżalniami, basenem z kulkami oraz ścianką wspinaczkową. W wyposażeniu sali zabaw są również zabawki pojazdowe typu: jeździki, pchacze, hulajnogi, autka, rowerki i inne ...; duży tunel – gąsienica, hipciobujak, piłki dmuchane oraz ogromny różowy zamek księżniczki. Jak w każdej tego typu Sal Zabaw znajduje się oddzielna strefa maluszka, w której znajdują się różnego rodzaju klocki, piłki, wózki dla lalek, lalki, drewniane kuchenki do gotowania,  duży domek dla lalek z bogatym wyposażeniem, zabawkowy sklepik, konik bujany oraz mata dla maluszka.

Jesteśmy nowoczesnym bajkolandem, więc w naszym wyposażeniu nie zabrakło również automatów do gier: cymbergaj, strzelanka wodna, ruchome autko, automat z pluszakami, zbijane żabki, lollipops – maszyna do losowania przeróżnej ilości lizaków, jak i również maszyna z kulkami z niespodzianką w środku!Wizytówką Naszej Sali Zabaw Fefland jest ogromny miś z naszym logo, który wita wszystkich naszych gości dużych jak i tych małych!Jednak nasz miś ma również towarzystwo innych pluszaków z bajek Disney’a:  Myszka Minnie, Myszka Miki oraz Kubuś Puchatek wraz z niedźwiadkiem i mniejszymi pieskami- mówi właścicielka Joanna Zalwowska 

W Feflandzie można zorganizować różnego typu imprezy okolicznościowe, najpopularniejsze z nich to urodzinki małych klientów.Z tego również powodu stworzyliśmy ogromną i oddzieloną salkę urodzinową z dwoma boxami urodzinowymi. 
Można wynająć taki box urodzinowy w wybranym dla siebie dniu, jednak mamy swoje stałe godzinki takich rezerwacji. Aby urozmaicić ten wyjątkowy dzień dla dziecka jest możliwość wynajęcia na urodzinki animatora -  my ze swojego doświadczenia z całym sercem możemy polecić Panią Paulinę z Krainy Uśmiechu, która zawsze daje z siebie wszystko, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju! Jest jedną z najlepszych animatorek w Wielkopolsce, każda osoba duża czy mała po imprezce jest zachwycona. Na taką okazję można u nas zakupić urodzinową piniatę wypełnioną słodkościami lub zamówić według życzeń klienta. - dodaje pani Joanna

W ofercie urodzinowej sali fefland znajduję się także malowanie twarzy oraz różnorodne, kolorowe tatuaże brokatowe.
Co istotne, podczas zabawy na urodzinkach nie można zapomnieć o większych klientach, dla nich zorganizowane jest miejsce gdzie dostaną kawkę z ekspresu oraz różne słodkości z bufetu według osobistych upodobań.

Ponadto Fefland słynie z organizacji różnego rodzaju Warsztatów tematycznych i Animacji dla dzieci prowadzonych wraz z Animatorką Pauliną z Krainy Uśmiechu. 

Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu oraz odpowiednim podejściu do dzieci tworzymy idealny duet, o czym świadczy frekwencja i opinie wśród klientów. 
Wprowadzamy nowości już od 21 grudnia rusza u nas – ZUMBA KIDS! Każde dziecko może przyjść poruszać się w rytm muzyki razem z nami w cenie biletu całodniowego. Po zajęciach będzie też czas na szaloną zabawę. Co nas wyróżnia? Zdecydowanie klimat, jaki panuje w środku! Naszym priorytetem jest czystość, porządek oraz komfort zabawy. Panuje u nas rodzinna atmosfera, którą tworzymy wspólnie z naszymi klientami. Miła obsługa i odpowiednie podejście do klienta sprawiają że chętniej do nas wracają, co bardzo nas cieszy. W każdym sezonie letnim prowadzimy na obiektach lodowisk w Ostrowie Wielkopolskim i w Kaliszu bajkoland z „dmuchańcami”. W najbliższym sezonie letnim będziemy działać pod nową nazwą „Fefland Dmuchańce”- podsumowuje Joanna Zalwowska 

Sala zabaw Fefland czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach od pn – pt od 12:00-20:00 i w sob – ndz od 10:00-20:00 na ulicy Kaliskiej 79 (wjazd od Alei Słowackiego).Sporo informacji znajdziecie także na facebooku sali Fefland- TUTAJ