Mamy dobre wieści dla amatorów podróży kulinarnych, w Ostrowie pojawi się nowy foodtruck.Jak informuje nas właścicielka kulinarnej ciężarówki: 

"Foodszak, bo tak się nazywa to różowe cudo, to połączenie osobowości właścicielki, filozofii uśmiechu, zabawy, wolności i chęci "zjechania” z etatowej drogi.
Działalność futrzanego teamu opiera się nie tylko na karmieniu dzieci i dorosłych pysznym i zdrowym jedzeniem, to przede wszystkim misja wędrującego biznesu, która brzmi:
Zaspokoić zachcianki i ugościć w futrzanym królestwie. Stworzyć atmosferę pikniku i skupiać ludzi, którzy nie potrafią żyć bez jedzenia i bez siebie i bez jedzenia.
W Foodszaku ugoszczeni zostaniecie pysznymi naleśnikami, amerykańskimi panacakesami, przygotowywanymi tylko z naturalnych produktów serwowanymi z domowymi przetworami i świeżymi owocami. Foodszak to nie tylko naleśniki, tutaj znajdziesz również bogatą ofertę zdrowych koktajli owocowo-warzywnych, puddingów, śniadań, deserów oraz pyszną włoską kawę.
Specjalnie dla Państwa rozszerzamy naszą ofertę o dodatkowe usługi - śniadania i lunche dla firm. Każdego dnia możemy podjechać pod Państwa miejsce pracy i dostarczyć Wam pyszny posiłek:  kanapki,  koktajle pudnigi z chia, sałatki." 


Debiut Foodtrucka w najbliższą niedzielę  2 kwietnia podczas IV KS ICE MAT Półmaraton.

Więcej informacji odnośnie zamówień na facebooku (LINK) lub pod numerem telefonu - 502 494 435