Data wydarzenia: 07.09.2018 20:00 - 07.09.2018 23:00
Miejsce wydarzenia: Klub Stara Przepompownia

KUP BILET Znany raper OSTR po raz kolejny przyjeżdża do naszego miasta, na początku września wystąpi w klubie przepompownia.

O.S.T.R. czyli Adam Andrzej Ostrowski (ur. 15 maja 1980 w Łodzi), znany również jako Ostry i OSTR – polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Artysta solowy, związany z oficyną Asfalt Records. W swej twórczości porusza takie zagadnienia jak polityka, korupcja oraz problemy społeczne. Członek zespołów Tabasko, Skill Mega, Killing Skills i Beat Brothers. Był także członkiem formacji Obóz TA i LWC. Wraz z producentem muzycznym Emade współtworzy projekt pod nazwą POE. Muzyk współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: SOFA, Warszafski Deszcz, Hades, Michał Urbaniak, Tede, Fokus, DJ Deszczu Strugi, DonGURALesko, Fu, Pezet, Sistars oraz Slums Attack.

OSTR może się pochwalić również najpopularniejszą płytą w Polsce w 2016 roku. Album O.S.T.R. – „Życie po śmierci” w zestawieniu wyprzedził Metallicę i Agnieszke Chylińską.

Koncert OSTR odbędzie się w klubie Stara Przepompownia 7 września 2018 , otwarcie lokalu nastąpi o godzinie 20:00

Bilety do zakupienia za pośrednictwem portalu infostrow.pl