Jeszcze tylko do końca czerwca można się zapisywać na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypomnijmy, zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym w Młodzieżowym Domu Kultury ruszyły 1 kwietnia.

W przyszłym roku szkolnym będzie można korzystać z dotychczasowej oferty. Chętni więc będą mogli uczestniczyć w takich zajęciach jak m.in.: wokalne, taneczne, plastyczne, teatralne, dziennikarskie, szachowe, poetycko-literackie, nauka gry na gitarze czy na keyboardzie i inne (pełen wykaz zajęć jest na stronie internetowej placówki).

Oferta MDK od września tego roku będzie jednak bogatsza – zostanie bowiem utworzona grupa badawcza „A czemu?”, skierowana do dzieci w wieku od 5 do 9 lat. 

O przyjęcie na bezpłatne zajęcia w MDK mogą ubiegać się dzieci i młodzież od 3 do 25 roku życia (młodzież ucząca się).

By się zapisać, trzeba dostarczyć wypełnioną kartę do siedziby MDK – karty zgłoszenia są do pobrania na stronie internetowej placówki oraz w sekretariacie. O przyjęciu dziecka na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja trwa do końca czerwca – jeśli zostaną wolne miejsca na poszczególne zajęcia, wówczas będzie można zapisać się na nie jeszcze we wrześniu.