Czapa (Skapa Squad) z Ostrowa Wielkopolskiego wydał drugi klip do projektu Numerologia pt. "Na krawędzi" produkcja KDJ. Poniżej prezentujemy najnowszy klip nakręcony na ostrowskim elewatorze("starym młynie")

"Na krawędzi, to przenośnia do życia w których gdy ktoś „chce” może to zrobić, jednak zawsze trafiają się przeciwności, którym często nie wiadomo jak sprostać, człowiek się gubi zapomina o tych którzy są z nim i o tym co się zrobiło. Stawianie sobie ciągle nowych wyzwań z czasem jest męczące i niebezpieczne warto w tym momencie powiedzieć sobie - wybrałem takie życie, więc zrobię wszystko co chce, nie ma opcji wstecz, biorę co moje i biorę wszystko, będę walczył o to czego zapragnę by spełnić swoje marzenia i odnajdę przy tym spokój i szczęście. 

Zamiast refrenów użyłem słów ICE-T, fragmentów z wywiadu Ice T -"O wymówkach i podejmowaniu ryzyka", który po części był także natchnieniem do napisania tego kawałka.
Wizualnie wyobraziłem sobie klip, scenariusz został zrealizowany w ruinach ostrowskiego młynu, trzeba obejrzeć go do końca żeby odnaleźć w nim sens" - Czapa

Czapa - „Na Krawędzi”
Album: „Numerologia”
Produkcja: KDJ
Mix/Master: KDJ
Studio: Skapa

https://www.facebook.com/CzapaSkapaSquad
https://www.facebook.com/SkapaSquad
https://www.facebook.com/kdjbeats