Dziś, 28 listopada br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Galerii Ostrovia przy ul. Kaliskiej 120 w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

 

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwszą z nich jest oferta „Twoje ulubione marki makijażowe -40%. W jej ramach wszystkie produkty marek: Makeup Revolution, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Maybelline New York, Pierre René, Ingrid, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel, Hean, Bell HypoAllergenic będzie można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W ramach drugiej promocji „Wszystkie produkty marek” produkty Nacomi i Purederm można kupić z 30% rabatem, a za produkty marki Bielenda zapłacimy aż 40% mniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym Hebe w Galerii Ostrovia przy ul. Kaliskiej 120 w Ostrowie Wielkopolskim, od 28 listopada do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.


Oprócz tego z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach, w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje również od 28 listopada do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.


Hebe w Galerii Ostrovia przy ul. Kaliskiej 120 w Ostrowie Wielkopolskim otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00–20:00. Zapraszamy!