Popularny DJ z Ostrowa Wielkopolskiego- Mateusz Borowicz znany do tej pory jako Fafaq zmienia swój pseudonim artystyczny. Od teraz Mateusz będzie występował pod pseudonimem Matthew Hill.

Elektroniczna muzyka taneczna zmienną jest. Zmieniają się gatunki, zmieniają się fani, zmieniają się popularne kluby i w końcu zmieniają się DJ'e, producenci oraz ich... pseudonimy. Najnowszym przykładem może być Fafaq, utalentowany polski DJ i producent z Ostrowa Wielkopolskiego, który zaskoczył wszystkich swoich fanów niecodzienną informacją. Informacją o tym, że najnowszy singiel „Stay” zamierza wydać pod nowym pseudonimem - Matthew Hill.

Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego DJ grał już z wielkimi gwiazdami na wielkich scenach dla wielkiej publiczności m.in Tomorrowland 2017 w Belgii. Teraz czas na coś równie wielkiego – zmiany. Muzyczne zmiany, są bowiem nieodłącznym elementem wizerunku muzycznego Fafaq’a. Jak mówi sam zainteresowany, muzyka to nie tylko jego hobby, ale także droga do sukcesu zawodowego i pole do nieustannych poszukiwań. Właśnie dlatego Fafaq to wieczny eksperymentator, dla którego przekraczanie gatunkowych granic to codzienność, a odkrywanie nieznanych muzycznych lądów to życiowa pasja. Co przyniesie nam zmiana pseudonimu Fafaq na Matthew Hill?

Dowiemy się o tym niebawem, ale przedsmaku muzycznej podróży z Matthew Hillem możemy doświadczyć słuchając najnowszego singla “STAY”, który wyszedł nakładem Spinnin’ Records w piątek 17 listopada 2017 roku. Zapowiada się bowiem petarda - utwór supportowany jest przez Martina Garrixa, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, R3haba, czy Vinai i otwierał oficjalny after-movie Sunrise Festival 2017.

Więcej informacji:

www.instagram.com/matthewhillmusic

www.facebook.com/matthewhillofficial

https://open.spotify.com/track/5krLpXFzSwYv0QQDrzACX5