Mieszkanka Raszkowa Dorota Kaczmarek przeszła w życiu prawdziwą metamorfozę.

Jak mówi Dorota przed wypadkiem nie lubiła siebie i swojego życia. W 2017 roku, 20-letnia wówczas Dorota postanowiła odebrać sobie życie, rzucając się pod pociąg w Szczurawicach. 
Wypadek na szczęście przeżyła jednak straciła w nim obie nogi. Teraz jest niepełnosprawna ale nie przeszkadza jej to w spełnianiu swoich marzeń. 

W minioną sobotę na antenie TVP odbyła się emisja programu The Voice of Poland, w którym udział bierze Dorota. Dorota wystąpiła bardzo dobrze i znalazła się w drużynie Marka Piekarczyka. 

Kochani!!! MAMY TO! Jestem uczestniczką The Voice of Poland TVP!!!
Jestem niesamowicie wdzięczna Panu Marek Piekarczyk - Wokalista, że dostrzegł we mnie to co próbowałam przekazać swoim występem.
Nerwy niestety zrobiły swoje, jednak jestem pewna ze w dalszym etapie, pokaże w pełni na co mnie stać!!
Dziękuje za wszystkie pozytywne słowa które od was otrzymałam. Daje mi to ogrom wsparcia i motywacji!
Nie ukrywam było to dla mnie bardzo trudne wyjść na scenę po tak długiej przerwie jak i również podzielić się swoją historia.
Mam jednak nadzieje, ze będę dla niektórych takim samym wsparciem i motywacja, jakim wy jesteście dla mnie.
Mam nadzieje ze moja historia, pomoże wielu zrozumieć, że nie można się poddawać, trzeba walczyć o siebie i ze nie ma sytuacji bez wyjścia, z którymi nie można sobie poradzić. Pozdrawiam wasza Dori!- napisała Dorota KaczmarekGratulujemy Dorota. 

A jeśli chcecie być na bieżąco możecie obserwować profil Dori- TUTAJ