W najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 w Odolanowie odbędzie się Zlot Klasyków, zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup protezy dla małej Lenki z Wierzbna.

Witajcie. Szykujcie swoje samochody i przyjeżdżajcie do Odolanowa. Lenka potrzebuje waszej pomocy. Będziemy zbierać pieniążki na protezę rączki. Będą pamiątkowe naklejki do nabycia oczywiście cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla Lenki. Spotkanie będzie miało miejsce standardowo przy bramie 600 Lecia w Odolanowie. Zniesiono pewne obostrzenia i można robić zgromadzenia do 150 osób. Prosiłbym o zachowanie bezpiecznych odległości i nie tworzenie dużych grup osób- piszą organizatorzy 

Zebrane pieniądze trafią do Lenki.



Mała Lenka mieszka z rodzicami w miejscowości Wierzbno w gminie Odolanów w powiecie ostrowskim. Potrzebna jest pomoc finansowa dla dziewczynki, gdyż przerasta to możliwości rodziny. Łącznie do zebrania jest kwota 50 tysięcy złotych.

Lenka to pogodna dziewczynka ma 3 latka urodziła się z brakiem przedramienia lewej rączki. Do pełnego funkcjonowania potrzebna jest kosztowna proteza.
Córeczka urodziła się z brakiem przedramienia lewej rączki. Lenka ma 3 latka od września chcieliśmy posłać Lenkę do przedszkola dlatego też podjęliśmy decyzję by założyć jej protezę lecz jest to dla nas duży wydatek, na który nas niestety nie stać- mówi mama Lenki

Druga córeczka Państwa Śniatałów również jest niepełnosprawna, ma zespół Westa określany jako jeden z cięższych przypadków padaczkowych i jest typem padaczki dziecięcej.

Wpłacać pieniądze można na zbiórce TUTAJ