Zaplanuj dzień dziecka ponieważ o 13:00 rusza nowy punkt kulinarny na ostrowskich Piaskach. Mowa o Kofik Point czyli miejscu, gdzie zjemy i wypijemy coś dobrego.

W poniedziałek 1 czerwca, czyli w dzień dziecka nastąpi otwarcie Kofik Point na Piaskach. W nowym Cafe Tracku znajdziecie sporo nowości, będzie można wypić kawę świeżo sprowadzanej z zaprzyjaźnionej rzemieślniczej palarni oraz herbatę Yerba Mate jakiej do tej pory jeszcze nie było w naszym mieście, naprawdę coś dla smakoszy tych trunków. Będzie także strefa słodkości, a w niej lody i tacos z waty cukrowej, fudge, muffinki, zdrowe batoniki, babeczki brownee i wiele innych.

Nasza przyczepa będzie stała na Piaskach od poniedziałku 1 czerwca. Od godziny 13:00 tego dnia dla wszystkich dzieci będzie czekać niespodzianka, a do każdej kawy coś słodkiego. Czas umili muzyka i animatorka. Dla rodzin, które pojawią się w Kofik Point niespodzianka w prezencie. W naszym punkcie przygotowaliśmy wiele nowości, które ciężko było do tej pory dostać w naszym mieście dlatego też wszystkich serdecznie zapraszamy - mówi właściciel Kofik Point. 

Nazwa Kofik zabrała się od imienia głównego bohatera ilustrowanych historyjek, które można obejrzeć na wyklejonym Cafe Trucku. Przygody psa Kofika oraz jego przyjaciela Rogera są zilustrowane w zabawnych komiksach.
Kofik Point znajdziecie na Piaskach pomiędzy kortami tenisowymi, a wieżą wspinaczkową lub - jeśli sobie tego zażyczycie na własnej imprezie. Kofik Point, jako Cafe Truck można wypożyczyć na własny event. 

[AKTUALIZACJA - KofikPoint]
Dzień dziecka już za nami, Kofik Point jako jedyny na Piskach Szczygliczka zadbał o rozrywkę dla dzieci. Dziękujemy wszystkim za miłe powitanie i przybycie, za pozytywny wycisk!


Na fanpejdżu Kofik Point możesz wygrać VOUCHER na 10 produktów z Kofik Point:
UWAGA❗️❗️❗️ Do WYGRANIA 10 Pyszności z Nowego Cafe Trucka - sam wybierasz co wygrywasz! ???? Zapraszamy do udziału w...

Opublikowany przez Kofik Point - cafe, choco & much more Piątek, 29 maja 2020