Już w sobotę dzień dziecka, dobry czas by nagrodzić dzieci zapewniając im atrakcyjnie spędzony czas w dniu ich święta.

1 i 2 czerwca w wielu miejscach odbywają się wydarzenia dla najmłodszych, warto już teraz pomyśleć o prezentach dla swoich pociech.  
W sklepie Majolinek, który znajduje się przy ulicy Różanej 27 w Ostrowie Wielkopolskim dzieci wraz z rodzicami będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. 

W sobotę, 1 czerwca w godzinach od 10-13 organizowany jest tam Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, na dzieci czekają zabawy z Animatorką Pauliną Kmiecik z Krainy Uśmiechu, malowanie twarzy, tatuaże, balony, wata cukrowa, oraz upominki a także rabaty na zakupy. Sklep stacjonarny prowadzimy od października 2018 roku. W asortymencie naszego sklepu znajdują się zabawki drewniane, edukacyjne, kreatywne oraz artykuły dla Dzieci: tekstylia, kocyki, pościele, akcesoria do jedzenia. Sklep Majolinek powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach.  Naszą misją jest wspieranie dzieci w ich rozwoju.  Pomagamy rodzicom wybrać zabawki wspierające rozwój dzieci, dostosowane do umiejętności i zainteresowań ich pociech. Pomagamy kobietom w ciąży, przyszłym rodzicom skompletować piękną, nowoczesną i funkcjonalną wyprawkę dla Maluszka- mówią właścicielki sklepu Marta i Paula. 

Więcej informacji na temat sklepu oraz dnia dziecka znajdziecie pod adresami: 

https://www.facebook.com/majolinek/ 
https://www.instagram.com/majolinek.pl/ 
https://majolinek.pl/