Poznań Game Arena to najważniejsze i największe w Polsce targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, które od 2004 roku zgromadziły już blisko 450 000 graczy i fanów wirtualnej zabawy. PGA to świat cyfrowej pasji z niezwykle prawdziwymi emocjami!

W tym roku do zwiedzania będziemy mieli aż 10 hal wystawowych co daje nam łącznie 46 005 m² powierzchni tegorocznego PGA 2018. W ubiegłym roku targi odwiedziło blisko 73 000 osób z całego kraju i świata. Poznań Game Arena to bardzo dobra okazja do spotkania się ze swoimi ulubionymi twórcami z YouTube jak i branży gier wideo i sprzętu komputerowego.

PGA to też świetne miejsce do tego, aby zapoznać się z nowościami technologicznymi, sprzętowymi, a także wypróbować większość z nich. Zapewne nie obędzie bez licznych konkursów, które co chwile będą organizowane przez wystawców targów.

PGA 2018 zapowiada się naprawdę rekordowo — w zeszłym roku niezależni twórcy zaprezentowali 200 tytułów gier. W tym roku organizatorzy spodziewają się pobicia tej liczby.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst


Bilety na wydarzenie można zakupić: tutaj.