Omdlenia, wychodzenie w trakcie sensu, fatalne recenzje krytyków, a jednocześnie rekordowa frekwencja w kinach czyli w skrócie film „Botoks” Patryka Vegi. Sam film wywołuje skrajne emocje i głównie ciekawość widzów. Przez pierwsze dni wyświetlania Botoksu ostrowskie kino odwiedziło ponad 3000 osób.

"Botoks" wszedł na ekrany z najlepszym otwarciem kinowym 2017 roku i drugim najlepszym otwarciem w historii polskiego kina. W pierwszy weekend od premiery (29 września – 1 października) obejrzało go dokładnie 711 906 widzów. W ostatnich 30 latach, przez pierwsze trzy dni od premiery, więcej osób poszło do kina jedynie na film... "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", czyli poprzednią produkcję Patryka Vegi.
Choć „Botoks” został zmiażdżony przez krytyków i darmo szukać choćby jednej pozytywnej recenzji, rozgłos wydaje się być dla produkcji najlepszą reklamą. 
Jako, że mamy jedno kino w Ostrowie- mieszkańcy powiatu ostrowskiego tłumnie odwiedzają kino Komeda. 

Do 8 października odbyło się 17 seansów filmu Botoks Patryka Vegi. Łącznie seanse oglądało około 3400 osób czyli średnio na każdym seansie mamy około 200 osób- powiedziała Ewa Smolińska dyrektor kina Komeda. 

Dla osób, które również są ciekawe produkcji Patryka Vegi jeszcze nie ma nic straconego. Ostrowskie kino wciąż wyświetla Botoks. Do czwartku włącznie film będzie wyświetlany 2 razy w ciągu dnia: o godzinie 17:45 i 20:30. W piątek odbędzie się 1 seans- o godzinie 20:30, w sobotę o 20:45. Kolejne seanse w przyszłym tygodniu.

Poniżej trailer filmu: