Miło nam przedstawić firmę, która zwyciężyła w naszym konkursie na kampanię reklamową na portalu www.infostrow.pl. Przy okazji przedstawienia zwycięzcy mamy także konkurs dla Kobiet, które dbają o swoje ciało i wygląd.

Eternity Spa specjalizuje się wyszczuplaniu i w odmładzaniu, potrafią zmienić sylwetkę klienta, usuwają zmarszczki, naprawiają ciało po ciąży.
Firma Eternity SPA powstała  1 stycznia 2014 roku w Kaliszu. Właścicielka założyła ją już w wieku 22 lat. Już od samych początków działalności mimo małej powierzchni - 8 m2 stawiała na jakość i efekty. W bardzo szybkim czasie okazało się , że zabiegi wyszczuplające i antycelulitowe  to hit, a indywidualnie dobierane pakiety dają zaskakujące efekty. 

Firma zaczęła intensywnie się rozwijać. Brakowało rąk do pracy - z każdym rokiem działalności istniała potrzeba pomocy i kolejnych pracownic. Doszła oferta dotycząca twarzy oraz laserów. Po czasie wzbogacono ofertę o kolejne zabiegi i kosmetykę estetyczną.

Salon bardzo w bardzo szybkim czasie rozwinął się z 8 metrów na 50 m, po czasie brakowało miejsca, więc został podnajęty dodatkowy gabinet.  W 2016 roku Eternity SPA Kalisz zajmowało już ok 75 m 2 powierzchni, jednak to nadal było za mało. W międzyczasie jesienią w 2016 powstała filia- Eternity SPA Ostrów WLKP oraz po 6 miesiącach kolejna filia : Eternity SPA Poznań. Aktualnie Eternity Spa Kalisz to już prawie 360 m2 powierzchni , Eternity SPA Ostrów WLKP 125 m2,  a Eternity SPA Poznań ok 60 m2.

W gabinetach pracuje aż 16 osób a cennik zajmuje prawie 24 strony zabiegowe.
Dodatkowo firma Eternity SPA zajmuje się także sprzedażą profesjonalnego sprzętu kosmetycznego oraz szkoleniami w całej PL i UE. Aktualnie nasze gabinety : Kalisz, Ostrów WLKP i Poznań dysponują najlepszymi światowej klasy urządzeniami .

Firma często angażuje się też w akcje charytatywne. Proponowane są wtedy zupełnie bezpłatne zabiegi w zamian za fanty na schronisko, dom dziecka lub fundacje.

W 2018 roku Eternity SPA Kalisz otrzymało tytuł Najlepszego SPA w Wielkopolsce , a właścicielka Natalia Wojdak Najlepszej Kosmetyczki 2018 w Powiecie Kaliskim.

Od 1 do 24 grudnia rozwożone są Vouchery na terenie Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego zupełnie za darmo!
Zamiast martwić się wyborem prezentów
Zamów Bon Podarunkowy pod same drzwi

Wszelkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo

tel. 533-360 -306 Kalisz, ul. Drukarzy 2a

tel. 577-013-555 Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 56Przy okazji przedstawienia firmy mamy także konkurs dla Pań oraz Panów, którzy chcieliby sprawić prezent swoim Kobietom.
Nagrodą główną w konkursie jest bon o wartości 500 zł do wykorzystania w Eternity SPA lub 1 z 10 nagród pocieszenia ( zabiegi kosmetyczne ciało/ twarz)

Jak wygrać?
Polub post konkursowy na Facebooku oraz w komentarzu oznacz osobę, której chcesz podarować nagrodę główną w konkursie.
Wygrywa 11 komentarzy z największą ilością polubień.

Wyniki 19.12.2018 r w godzinach popołudniowych.

Dodatkowo przez cały okres świąteczny, od 01.12 do 24.12 firma Eternity Spa przygotowała dla Was wiele atrakcyjnych ofert i promocji.
Obserwujcie fanpage Eternity SPA Kalisz, Eternity SPA Ostrów WLKP i Eternity SPA Poznań na Facebook'u!

Zgodnie z powyższym opisem publikujemy listę zwycięzców konkursu:
1. Natalia Kubiak
2. Eva Ianek
3. Natalia Bujakiewicz
4. Żaneta Kudła
5. Angelika Sobczak
6. Angelika Kempa
7. Dominika Pawlak
8. Norbert Stodolski
9. Iwona Rola
10. Agnieszka Zemska
11. Asia Pauter