Data wydarzenia: 27.07.2018 13:00 - 29.07.2018 23:59
Miejsce wydarzenia: Odolanów

Dni Odolanowa to coroczna największa plenerowa impreza południowej wielkopolski, która odbywa się w Odolanowie w ostatni weekend lipca.

Tegoroczne Dni Odolanowa wypadną od 27 do 29 lipca 2018r. Na tą chwilę nie są znane jeszcze szczegóły takie jak program imprezy, lecz jak tylko czegoś się dowiemy to na pewno Was poinformujemy.


Gwiazdy: 

Na facebookowym profilu gwiazdy Cleo pojawiła się informacja o jej koncercie w Odolanowie na XXVI Dniach Odolanowa, który odbędzie się w piątek 27 lipca 2018r.


CLEO w tym roku zgarnęła serca swoich słuchaczy piosenką pt. "Łowcy gwiazd"
W niedzielę 29 lipca
na odolanowskiej scenie pojawi się znany i ceniony zespół Disco Polo, który do tej pory osiągnął już sporo sukcesów, a jest nim After Party.Jednym z najpopularniejszych utworów zespołu jest piosenka pt. "Ona lubi pomarańcze", "Nie daj życiu się" i inne.Udało Nam się ustalić dzięki czytelnikowi jedną z pierwszych gwiazd Dni Odolanowa, a będzie nią Robert Gawliński z zespołem Wilki, którzy na odolanowskiej estradzie pojawią się w sobotę 28.07.2018r.Wilki:
Zespół założony został w 1991 roku przez Roberta Gawlińskiego. Na samym początku istnienia przez formację przewinęło się sporo warszawskich muzyków takich jak Andrzej Zeńczewski, Piotr Kokosiński, Robert Ochnio.
Kiedy już wydawało się, że skład się skrystalizował i zespół postanowił wejść do studia, zmarł nagle Adam Żwirski, basista zespołu. Zmarłemu koledze Robert zadedykował jeden z utworów z płyty – Son of the Blue Sky”.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów zespołu jest "Baśka".
Ten artykuł będzie aktualizowany jak tylko pojawią się nowe wieści co do XXVI Dni Odolanowa 2018 ;-)

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/185943365539901/

Polub stronę Dni Odolanowa na facebooku: http://fb.com/DniOdolanowa


Dni Odolanowa dawniej...


Pamiętacie Dni Odolanowa z dawnych lat? Te, które odbywały się na jakże pięknym odolanowskim rynku? Do dzisiaj wiele osób jest zdania, że wtedy impreza ta wyglądała zdecydowanie lepiej i był zachowany jej klimat. Przypomnijmy jak to wyglądało kiedyś:

Wówczas dużą popularnością cieszyła się "ciuchcia", która woziła dzieci z ich rodzicami po Miasteczku. 

Trzeba przyznać, że wtedy ten klimat rzeczywiście był i te Dni Odolanowa "miały w sobie to coś".