W niedzielę w Odolanowie miał miejsce finał Kuchennych Rewolucji z udziałem Magdy Gessler. Restauracja zmieniła nazwę na ,,Karpiówka". Pod lokalem zgromadziły się tłumy ludzi, chcących zobaczyć jak wnętrze wygląda po rewolucji.

Magda Gessler od czwartku gościła w Odolanowie, gdzie przeprowadziła rewolucję w Zajeździe u Stefana, teraz lokal ma nową nazwę- ,,Karpiówka", co sugeruje, że daniem popisowym restauracji jest karp. W lokalu serwowane będą też inne rodzaje ryb, region południowej Wielkopolski, czyli Dolina Baryczy słynie ze stawów rybnych, znajduje się tutaj jeden z największych w Europie kompleksów stawów, w skład którego wchodzi m.in. prawie 300 stawów w rejonie Milicza i Żmigrodu.
Sama restauracja znajduje się przy ulicy Krotoszyńskiej, obok marketu Biedronka. Mieszkańcy Odolanowa i okolic już od czwartku bacznie próbowali podejrzeć co takiego dzieje się w środku, popołudniu do Odolanowa swoim VIP busem zawitała sama Magda Gessler, która najpierw zwiedzała Odolanów, a około godziny 15:00 udała się do zajazdu by przeprowadzić rewolucję. Od piątku oczy większości osób w Odolanowie skierowane były na restaurację znajdującą się przy ulicy Krotoszyńskiej. Kierowcy od rana zwalniali by dojrzeć kręcone blond loki popularnej gwiazdy TVNu. Przez dwa dni właściciele restauracji i zespół odpowiedzialny za zmianę w środku restauracji uwijał się w pocie czoła, by wszystko było gotowe na niedzielną kolację. Jak im poszło, przekonamy się już na wiosnę, nie jest znana dokładna data emisji z ,,Karpiówki", ale na pewno o niej powiadomimy.
Przypominamy, że lokal w Odolanowie jest 3 miejscem w powiece ostrowskim, który odwiedza znana restauratorka. Wcześniej odwiedziła 2 miejsca w Ostrowie Wielkopolskim: restaurację Bombardini oraz restauracją włoską Marrone, która po wizytacji zmieniła nazwę na Golonka w pepitkę.