Data wydarzenia: 27.07.2019 19:00 - 27.07.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: Odolanów

Dni Odolanowa to coroczna największa plenerowa impreza południowej wielkopolski, która odbywa się w Odolanowie w ostatni weekend lipca. To już 27 edycja tej imprezy.

Tegoroczne Dni Odolanowa wypadną od 26 do 28 lipca 2019r. Pierwszą oficjalną gwiazdą tegorocznych Dni Odolanowa jest zespół Poparzeni Kawą trzy. Poparzeni Kawą Trzy – polski zespół pop-rockowy oraz ska założony w 2005 roku, złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Muzyka zespołu jest mieszaniną wielu stylów muzycznych takich jak rock, punk, ska. W zespole zobaczyć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta.

Najbardziej rozpoznawalnym hitem zespołu jest utwór pod tytułem "Byłaś dla mnie wszystkim". Swój koncert na odolanowskiej scenie dadzą wieczorem w sobotę 27 lipca 2019r.W niedzielę 28 lipca podczas XXVII Dni Odolanowa 2019r. na odolanowskiej scenie wystąpi popularny zespół Disco Polo - MIG. Grupa została założona 1 marca 2000 roku w miejscowości Pruszkowo w powiecie płońskim. Zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski. W pierwszych latach istnienia, duży wpływ na twórczość zespołu miała współpraca z grupą Top One. Pierwsza piosenka zespołu to utwór Co ty mi dasz z 2000 roku, kiedy to miał debiut w Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie 2000, który został emitowany w programie Disco Polo Live z 26 sierpnia 2000.

Zespół MIG znany jest ze swoich hitów, takich jak np. "Wymarzona", "Miód, Malina", czy "Lalunia".Kolejną gwiazdą tegorocznych Dni Odolanowa został również zespół Disco Polo - Piękni i Młodzi. Niestety nie wiemy jeszcze, w który dzień zagoszczą na scenie, lecz ich obecność oficjalnie potwierdziliśmy. Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock, założony w 2012 przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego.

Zespół wybił się dzięki hitowi pod nazwą "Niewiara", a następnie wydane zostały kolejne, np. "Ona jest taka cudowna", czy "Nie mów, że".
PONIŻEJ PLAKAT WYDARZENIA!

Ten artykuł będzie aktualizowany jak tylko pojawią się nowe wieści co do XXVII Dni Odolanowa 2019 ;-)

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/294987624509755/

Polub stronę Dni Odolanowa na facebooku: http://fb.com/DniOdolanowa