W Ostrowie Wielkopolskim swój sklep otworzyły nowe marki odzieżowe- mowa o Sugarfree oraz Cardio Bunny, które znajdują się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 2- w miejscu gdzie wcześniej znajdował się sklep 4you.

Marka Sugarfree została stworzona z pasji i z myślą o kobietach, które podążają za trendami i lubią świetnie wyglądać niezależnie od sytuacji. Kolekcje sukienek na każdą okazję powstają w Polsce z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz Hiszpanii. Markę wyróżnia szybkość reagowania na potrzeby wymagających klientek, dlatego oferta jest często rozszerzana o nowe modele.

Marka Cardio Bunny to ubrania sportowe dedykowane dla aktywnych kobiet.  

Szybki sukces spowodował otwarcie kolejnych sklepów w całej Polsce, również w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie w jednym lokalu znajdziemy ubrania 2 marek; Sugarfree oraz Cardio Bunny. Sukienka to strój, który pasuje na każdą okazję. W Sugarfree znajdziesz modele, które świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień – na spacerze, na zakupach, w pracy, w szkole i na kawie z przyjaciółką, jak i te, stworzone specjalnie z myślą o wyjątkowych uroczystościach i okazjach – weselach, balach sylwestrowych, Studniówce, osiemnastce, chrzcinach czy Wigilii. Z naszymi sukienkami czeka Cię także doskonała zabawa i to niezależnie od rodzaju imprezy na jaką się wybierasz - na urodzinach, połowinkach, Halloween, andrzejkach. Uwielbiamy także relaks i wypoczynek w najlepszym stylu, stąd proponujemy setki modeli na majówkę, na weekend, na plażę czy na egzotyczne wakacje. Bez względu na to, w jakim wieku jesteś, czy pracujesz czy jeszcze się uczysz, kim jesteś i gdzie mieszkasz – u nas z pewnością znajdziesz swoją ulubioną sukienkę – i to niejedną- mówią właściciele sklepu. 

Takiego sklepu nie ma w Ostrowie - sukienki z Sugarfree i rzeczy sportowe naszej firmy noszą gwiazdy takie jak Barbara Kurdej-Szatan, Wiktoria Gąsiewska, Joanna Krupa, Sandra Kubicka, Anna Mucha, Olga Kalicka, Natalia Janoszek i wiele innych ! - Gwiazdy uwielbiają nasze sukienki - pokochaj je i Ty- dodają właściciele. 

Dobra informacja dla Panów. 

Choć w sklepie znajduje się odzież i dodatki da Pań, nie zapomniano o mężczyznach. Na czas kiedy kobiety będą robić zakupy, panowie w klimatycznym sklepowym zakątku będą mogli odpocząć przy wodzie lub kawie przygotowanej przez Dziewczyny w sklepie. 


Event

W najbliższą niedzielę w sklepie Sugarfree&Cardio Bunny w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie ze znaną na świecie i w Polsce modelką- Sandrą Kubicką. 
 Jest to modelka znana przede wszystkim za oceanem, gdzie mieszka i pracuje, brała udział w "Tańcu z gwiazdami" i wystąpiła w finale. Modelka współpracuje z firmą Sugarfree, da której stworzyła swoją kolekcję: długie wieczorowe suknie, garnitur w trzech wariantach kolorystycznych: bordowy, zielony i czarny i wiele innych modeli sukienek. Jeśli jesteście zainteresowani niedzielnym eventem oraz zakupem ubrań, sklep najdziecie  przy ulicy Kaliskiej 2/1 w Ostrowie Wielkopolskim (lokal po sklepie 4you) 
Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku 10-18, w soboty i niedziele handlowe 10-14 (wyjątek w niedzielę 15 grudnia 10-16)

Więcej informacji znajdziecie na profilu facebookowym sklepu- TUTAJ 

Oraz na Instagramie sklepu- TUTAJ 

Siedziba przy ulicy Kaliskiej: