Poznajcie Bartka „Borówkę” Borowicza z Ostrzeszowa, który zorganizował już ponad 4000 koncertów w całej Polsce i w Europie.

Południowej Wielkopolskie znajdziecie ludzi z pasją i miłością do muzyki. Taką osobą na pewno jest Bartek Borowicz pochodzący z Ostrzeszowa. Kim jest Bartek?

Bartek „Borówka” Borowicz – pracował jako dziennikarz w wielu redakcjach. Publikował w „Gazecie Wyborczej”, „Polityce” czy „Teraz Rocku”. Miał swoje programy w Esce Rock czy Radiofonii. Przyszedł jednak czas, że postanowił rzucić wszystko, by organizować koncerty.


Przez 15 lat jego firma Borówka Music zorganizowała ponad 4000 takich koncertów na terenie Polski i 20 innych krajów – od Mołdawii po Islandię. Borówka Music specjalizuje się w małych wydarzeniach, bo małe jest piękne. Dlatego nie dość, że robi małe koncerty, to robi je też w małych miejscowościach – ba! Nawet wioskach! Koncerty w nietypowych miejscach: mieszkaniach (tych przygotował ponad 300!), więzieniach, szpitalach czy na dachach budynków to ich domena. Borówka Music, którą dowodzi Bartek, to wyjątkowa agencja koncertowa tworzona z sercem. Tworzona tak, żeby być blisko ludzi. I blisko muzyki.

Bartek „Borówka” Borowicz popełnił książkę „Borówka Music - 15 lat w trasie koncertowej”. Znajdziecie w niej dużo anegdot, felietonów. Bartek pokazuje od kuchni i z przymrużeniem oka, jak wygląda życie w trasie koncertowej, gdy pracujesz z nieznanymi zespołami i jeździsz z nimi po całej Polsce, a nawet Europie.

Lider Borówka Music był gościem programu #MusicInsider (kanał YouTube prowadzony przez ostrowianina Jacka Stasiaka). Podczas rozmowy usłyszymy odpowiedzi na następujące pytania: „Jakie błędy popełniają młode polskie kapele?”, „dlaczego nie warto iść do talent show?”, „Jaki był najgorszy zespół, z jakim Bartek współpracować?”