W miniony weekend we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym. DObrze zaprezentowali sie ostrowianie

W dniach 7 - 9 września we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w trójboju siłowym klasycznym. Startujący w kategorii do 74kg ostrowianie zajęli wysokie miejsca.
Szymon Jonczak, trenujący na co dzień w siłowni Proces, zdobył brązowy medal (przysiad 205kg - wyciskanie 142,5kg - martwy ciąg 235kg - trójbój 582,5kg), a tuż za nim na czwartej lokacie uplasował się Michał Janoś (przysiad 180kg - wyciskanie 120kg - martwy ciąg 225kg - trójbój 525kg)  z M&M Studio.
W kategorii do 120kg debiutował trenujący w Procesie Rafał Sobczyk (przysiad 245kg - wyciskanie 155kg - martwy ciąg 240kg - trójbój 640kg) zajmując ostatecznie 9 miejsce.

Już w najbliższy weekend (14-16 września) odbędą się Mistrzostwa Polski w trójboju, lecz tym razem juniorów i także na nich zobaczyć będzie można zawodników z Ostrowa Wielkopolskiego.