Duża szansa dla wszystkich osób, które lubią piłkę nożną by zrobić kurs trenerski w naszej okolicy i zostać trenerem piłki nożnej.

Wkrótce bez licencji trenerskiej nie będzie możliwe, by prowadzić drużynę piłkarską na jakimkolwiek szczeblu rozgrywkowym. Zazwyczaj kursy trenerskie odbywają się w większych miastach jak Poznań, Wrocław czy Łódź, teraz jest niepowtarzalna szansa by kurs odbył się w Ostrowie lub Kaliszu. 

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego Wielkopolskiego ZPN informuje o trwającej rejestracji na kurs trenerski Grassroots C. W okręgu kaliskim (Kalisz lub Ostrów Wlkp.) kurs rozpocznie się od 05 stycznia 2019.

​Warunkami niezbędnymi do przyjęcia na szkolenie są posiadanie wykształcenia min. średniego, skan zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenia antykorupcyjnego (do wydruku w trakcie rejestracji), zaświadczenia lekarskiego o zdolności do podjęcia zajęć oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy (istnieje możliwość uczestnictwa w kursie organizowanym przez Związek). Na kurs dostępne są 32 miejsca, a o przyjęciu decyduje spełnienie wymogów formalnych i kolejność zgłoszeń.

Zapisy kandydatów odbywają się tylko przez zalogowanie na https://pzpn24.pzpn.pl , gdzie trzeba założyć sobie indywidualne konto.