Dzięki niej tysiące kobiet w całym kraju pokochało treningi fitness i zdrowe odżywianie. Treningi Ewy Chodakowskiej nie należą do łatwych, ale dzięki nim można osiągnąć bardzo spektakularne efekty. Jej fanpage na Facebooku ma już prawie 2 mln fanów, teraz znana trenerka fitness przyjedzie do Kalisza w ramach akcji „Zdrowy Kalisz” w Aquaparku.

Ewa Chodakowska od dawna przekonuje Polki i Polaków, że istotne jest zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia. Kobiety ją uwielbiają - za umiejętność zmotywowania do pracy nad sobą, urok osobisty. Teraz wszyscy fani Ewy i fitnessu będą mogli wziąć udział w „Be Active Tour powered by Sante” do kaliskiego Aquaparku w sobotę, 21 maja. 

W swoich ćwiczeniach Ewa Chodakowska łączy metody znane w fitnessie od dawna: pilates, calanetics, ćwiczenia cardio, ale zaczęła je komponować w taki sposób, aby nie było to nudne. W ramach programu Be Active Team  oprócz Chodakowskiej przyjadą też Lefteris Kavoukis (prywatnie mąż Ewy Chodakowskiej) i Tomasz Choiński (instruktor fitness i kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem).

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, nie są konieczne też wcześniejsze zapisy. Na przybyłych będą czekać videografia kręgosłupa, porady dietetyczek, konsultacje fizjoterapeutów czy badania wad postaw u dzieci. Początek imprezy 21 maja od godziny 10:00 w kaliskim Aquaparku.