Majówka z OLPNA
Wyniki pierwszego dnia zmagań grupowych turnieju głównego
GRUPA A
1. Warriors Śliwniki 0;3 pkt – 2 miejsce – awans
2. FC Oni Idą 0;0 pkt – 3 miejsce
3. FC Pruślin 3;3 pkt – 1 miejsce – awans
Warriors Śliwniki – FC Pruślin 0:5
FC Oni Idą – FC Pruślin 0:4
Warriors Śliwniki – FC Oni Idą 5:0
GRUPA B
1. FC Venetia 0;1;3 pkt – 2 miejsce – awans*
2. Waleczne Papugi 3;3;0 pkt – 1 miejsce – awans
3. Young Stars Zębców 3;0;0 pkt – 4 miejsce
4. Tartak Smętek 0;1;3 pkt – 3 miejsce
FC Venetia – Young Stars Zębców 0:1
Waleczne Papugi – Tartak Smętek 2:1
FC Venetia – Tartak Smętek 1:1
Waleczne Papugi – Young Stars Zębców 2:0
FC Venetia – Waleczne Papugi 3:0
Young Stars Zębców – Tartak Smętek 1:2
GRUPA C
1. Bad Boys Szczecin 3;3;3 pkt – 1 miejsce – awans
2. Bażanty 3;3;0 pkt – 2 miejsce – awans
3. Ogrodex 0;0;3 pkt – 3 miejsce
4. Meble Woźniak 0;0;0 pkt – 4 miejsce
Bad Boys Szczecin – Ogrodex 3:0
Bażanty – Meble Woźniak 4:1
Bad Boys Szczecin – Meble Woźniak 3:1
Bażanty – Ogrodex 2:1
Bad Boys Szczecin – Bażanty 3:0
Ogrodex – Meble Woźniak 3:0 [walkower]
GRUPA D
1. Raszków 0;0;1 pkt – 4 miejsce
2. Skalki Skalmierzyce 1;0;1 pkt – 3 miejsce
3. Czas Pokaże 3;3;0 pkt – 2 miejsce – awans
4. MDM Auto Partner 1;3;3 pkt – 1 miejsce – awans
Raszków – Czas Pokaże 0:2
Skalki Skalmierzyce – MDM Auto Partner 1:1
Raszków – MDM Auto Partner 0:2
Skalki Skalmierzyce – Czas Pokaże 0:3
Raszków – Skalki Skalmierzyce 1:1
Czas Pokaże – MDM Auto Partner 0:1
I turniej siatkonogi podczas „Majówki z Playarena Ostrów”
Do tego turnieju przystąpiło 8 par, a gra toczyła się systemem pucharowym do dwóch wygranych setów po 7 punktów.
Ćwierćfinały:
1) Łukasz Gruchała / Bartłomiej Jajko – Damian Anulicz / Damian Sikorski 2:0
2) Rafał Drzazga / Mateusz Galewski - Damian Zając / Maciej Mikulski 1:2
3) Dominik Sikora / Krzysztof Strzelec – Paweł Olejnik / Przemek Kobielski 2:1
4) Oskar Janik / Bartosz Barandowski – Kamil Kucharski – Łukasz Hęćka 2:0
Półfinały:
1) Łukasz Gruchała / Bartłomiej Jajko – Damian Zając / Maciej Mikulski 2:1
2) Dominik Sikora / Krzysztof Strzelec - Oskar Janik / Bartosz Barandowski 0:2
III miejsce
- Damian Zając / Maciej Mikulski
- Dominik Sikora / Krzysztof Strzelec
Finał
- Łukasz Gruchała / Bartłomiej Jajko - Oskar Janik / Bartosz Barandowski 0:2
Sobota to już drugi dzień zmagań podczas turnieju „Majówka z Playarena Ostrów” i najważniejsze spotkania fazy pucharowej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego do której dostało się osiem najlepszych drużyn: FC Pruślin, Warriors Śliwniki, Waleczne Papugi, FC Venetia, Bad Boys Szczecin, Bażanty, Czas Pokaże oraz MDM Auto Partner.
Ćwierćfinały:
1) FC Pruślin - FC Venetia 1:2
2) Warriors Śliwniki - Waleczne Papugi 0:2
3) Bad Boys Szczecin – Czas Pokaże 2:0
4) MDM Auto Partner - Bażanty 1:1 k.1:2
Półfinały:
1) FC Venetia – Waleczne Papugi 3:2
2) Bad Boys Szczecin – Bażanty 4:1
Mecz o 3 miejsce:
Waleczne Papugi – Bażanty 1:0
Finał:
FC Venetia - Bad Boys Szczecin 1:2