Marcin Łukaszczyk to obecnie najlepszy zawodnik Freestyle Motocrossu w Polsce i członek teamu Freestyle Family. Uczestnik Mistrzostw Świata Diverse NIGHT of the JUMPs, oraz wielu pokazów w Polsce jak i za granicą. Teraz walczy o „Święty Graal” FMX’u- udział w kultowych zawodach Red Bull X-Fighters w legendarnej Plaza de Toros w Madrycie.

Jednak początki kariery nie były takie różowe. Marcin za swoje marzenia i rozwój zapłacił wieloma ciężkimi kontuzjami i wyrzeczeniami. Jego pierwsze skoki, a raczej karkołomne wyczyny z drewnianej rampy na starej CZ zapewniły mu popularność wśród innych zawodników niemal na całym świecie. Dziś, gdy wykonuje tak trudne triki jak Cordova Backflip, czy Superflip Indy zyskał szacunek całego freestyle’owego świata. Jednak oglądając jego pierwsze próby można było się pokusić o stwierdzenie, że szybko skończy karierę.
Miłość do sportu i niebywały upór pozwoliły Marcinowi spełnić marzenia, których ukoronowaniem (póki co) na pewno było zdobycie trofeum w konkursie Best Whip podczas rundy Mistrzostw Świata w listopadzie 2016 w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Teraz zawodnik pragnie spełnić swoje kolejne marzenie, a mianowicie wystartować w Red Bull X-Fighters w Madrycie. Jeśli szanujecie osiągnięcia Marcina i podoba się wam to co robi możecie mu pomóc. TUTAJ można zagłosować na Marcina, dla niego być może szansa na spełnienie kolejnego, wielkiego marzenia.