Od 3 do 12 listopada w Budapeszcie odbywać się będą Mistrzostwa Świata w Kickboxingu. W Mistrzostwach weźmie udział ostrowianin Michał Grzesiak, który celuje w złoty krążek.

Mistrzostwa Świata w Kickboxingu w Budapeszcie to najważniejsza impreza w sezonie. Do imprezy przygotowuje się właśnie dwukrotny mistrz Polski w formule kick-light Michał Grzesiak.

Wiele osób było zdziwionych dlaczego jeden z najlepszych zawodników z naszego miasta nie walczył w gali Octagon No Mercy- ten Jednak przygotowuje się do Mistrzostw Świata a jeszcze tydzień temu pomagał kolegom z reprezentacji w sparingu z reprezentacją Ukrainy. 

Zawsze stawiam sobie najwyższy cel i będę walczył o złoto, przygotowania cały czas przebiegają dobrze, przede wszystkim moje przygotowanie będzie lepsze pod względem fizycznym ponieważ na co dzień ważę 91 kg, udało mi się podbić wagę bez utraty szybkości i kondycji więc jestem dobrej myśli- powiedział Michał Grzesiak. 

Trzymamy kciuki za owocne przygotowania i mamy nadzieję, że Michał wróci do Ostrowa Wielkopolskiego ze złotym medalem Mistrzostw Świata.