Najbardziej utytułowany zawodnik sportów walki z Ostrowa Wielkopolskiego- Michał Grzesiak sięga po kolejny wielki sukces sięgając po raz 2 po pas Pucharu Świata.

Na początku marca Michał Grzesiak po raz 3 został Mistrzem Polski w Kick Boxingu, w miniony weekend w Austrii po raz drugi zdobył pas Pucharu Świata. 

Pas Pucharu Świata w wadze super ciężkiej ląduje w moje ręce po raz drugi z rzędu. Dzięki Bogu cało wyszedłem z trzech walk bez pogłębienia urazu złamanego prawego kciuka po ostatniej walce. Z całego serca dziękuję trenerowi Kadry Tomaszowi Biernackiemu oraz Patrykowi Zaborowskiemu za jak zawsze nieocenioną pomoc w narożniku! Chłopakom z klubu Respect Team Ostrów i trenerowi Center Team Odolanów Tomkowi Sroce który miałem przyjemność na tych zawodach reprezentować :) .Na pamiątkę przywiozłem jeszcze srebrny medal w kategorii -94kg. Podziękowania także dla moich sponsorów oraz ludzi którzy z dobrego serca bezinteresownie pomagają :) SmSpedition Marcin Żurek, Sklep zielarsko- medyczny Herbapolis ul. Koscielna 14 Ostrów Wlkp, sklep z odzywkami Nutrution4You w galerii Ostrovia, Centrum rehabilitacji New Reh! a na sam koniec szczególne podziękowania dla osoby która wyprowadziła moje ciało z kontuzji i urazów po ostatniej walce poświęcając swój czas i dobre serducho..Rafal Konopielko dziękuję ze zawsze mogę na Ciebie liczyć
- napisał Michał Grzesiak