Za nami Mistrzostwa Polski w Kickboxingu - Kick Light, Kartuzy 2021. Kolejny wielki sukces ostrowianina Michała Grzesiaka, który po raz 6 sięgnął po tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu w kategorii do 94 kilogramów.

Szósty raz z rzędu sięgam po tytuł Mistrza Polski. Dziękuję Patryk Zaborowski za bezcenne rady z narożnika, jak zawsze niezawodne. 
Dziękuję za mocne walki moim rywalom. Każdy pojedynek był bardzo zacięty i dziękuję Wam za to ponieważ dzięki temu podnosimy swój poziom sportowy. 
Dziękuję za wsparcie, pomoc i możliwość walki osobom bez których nie dałbym rady skoncentrować się podczas zawodów. Agnieszka Tomczak, Dawid Michalski, Tomasz Sroka i Center-Team Odolanów. Chłodzimy głowę i zaczynamy narzucać tempo bo na horyzoncie kolejne wyzwania- napisał Michał 

Turniej na Kaszubach poświęcony był pamięci Danuty Siedzikówny ps. Inka. Jej postać przypomniał zaproszony na zawody prof. dr hab. Piotr Niwiński, pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego i gdańskiego oddziału Instytut Pamięci Narodowej.

Gratulujemy kolejnego sukcesu.