Wielkopolska po raz siódmy ze zlotem OOM, Historyczny medal (srebro) dla Zachodniopomorskiego. Ślaskie w tym roku z brązem, poza podium Pomorskie

MVP: Jan Śmiglak – Wielkopolskie

5 ALL-STAR:
Jan Śmiglak  – Wielkopolskie
Antoni Siewruk – Zachodniopomorskie
Jakub Ucieszyński – Śląskie
Szymon Nowicki – Pomorskie
Paweł Sowiński – Kujawsko-Pomorskie

Wybrani zawodnicy  w drodze głosowania przez Trenerów Kadr, Trenera SMS PZKosz Cetniewo oraz Trenerów Reprezentacji Polski U14M Otrzymali Puchary ufundowane przez KZKosz oraz rabaty 200 zł obozy koszykarskie Sierakowice Lato 2019 . MVP OOM bezpłatny udział w Player Camp Przywidz Lato  2019



Maksymilian Pacenko – Pomorskie  (bezpłatny odział w obozykoszykarskie)
8 x Wyróżnienie trenera (Voucher na kwotę 100 zł obozykoszykarskie + Power Bank NBA)
Brajan Mroczkowski – Pomorskie (Bidon MVP, skarpety KB )
Joshua Ashaolu – Wielkopolskie  (czapka z daszkiem Jordan)
5 Zawodników  z rocznika 2006  (Voucher na kwote 200 zł Polish Basketball Clinik
Szymon Nowicki – Pomorskie (konkurs z połowy boiska przez cały turniej – Piłka Golden State)


Mecze o utrzymanie Dywizji A czyli zwycięskie Kadry za rok (rocz.2006) zagrają w Finałach XXVI OOM
Lubuskie  – Dolnośląskie  66 : 68  STATYSTYKI    VIDEO   MVP: Kacper Jaworski
Kujawsko-Pomorskie –  Mazowieckie  65 : 62  STATYSTYKI    VIDEO   MVP: Mateusz Kowalski

Półfinał:Zachodniopomorskie – Śląskie  72 : 67  STATYSTYKI  VIDEO  MVP; Ernest Borowski
Półfinał:
Pomorskie –  Wielkopolski  62 : 68  STATYSTYKI   VIDEO   MVP: Igor Urban
Mecz o miejsca 3 miejsce:   Śląskie – Pomorskie  67 : 63   STATYSTYKI   VIDEO  MVP: Kacper Szybiński
FINAŁ: Zachodniopomorskie – Wielkopolskie  60 : 97   STATYSTYKI  VIDEO   MVP: Krzysztof Rozpędowski

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1  Wielkopolskie
2  Zachodniopomorskie
3  Śląskie
4  Pomorskie
5  Kujawsko Pomorskie
6  Dolnośląskie
————————————————————
7  Lubuskie
8  Mazowieckie

TOP 10 Strzelcy
1. Jan Śmiglak Wielkopolskie  82  pkt.
2. Paweł Sowiński Kujawsko-Pomorskie  77
3. Antoni Siewruk Zachodniopomorskie 69
4. Jan Nowicki Wielkopolskie  67
5. Jakub Ucieszyński Śląskie  66
6. Jakub Piętowski Mazowieckie 62
7. Maksymilian Pacenko Pomorskie  61
8. Kacper Jaworski Dolnośląskie  61
9. Mikołaj Zawrotniak Mazowieckie 56
10. Kacper Mysiorek Lubuskie  53

TOP 5 Strzelcy za 3 pkt.
1. Antoni Siewruk Zachodniopomorskie  9×3
2. Wiktor Szewczyk Mazowieckie  6×3
3. Jan Śmiglak Wielkopolskie 6×3
4. Jakub Ucieszyński Śląskie  5×3
5. Cezary Zabrocki Pomorskie  5×3

TRANSMISJA VIDEO LIVE

PZKOsz STATYSTYKI LIVE

FOTO ZIBI      FILMIKI ZIBI

GRUPA A:
Mazowieckie – Zachodniopomorskie  70 : 80  STATYSTYKI   VIDEO  MVP: Antoni Siewruk
Wielkopolskie – Lubuskie   111 : 57  STATYSTYKI  VIDEO  MVP: Jan Śmiglak
Lubuskie – Zachodniopomorskie  77 : 95   STATYSTYKI    VIDEO  MVP: Igor Sieradzki
Wielkopolskie – Mazowieckie  94 : 58   STATYSTYKI   VIDEO   MVP: Dawid Grodzki
Mazowieckie – Lubuskie  79 : 80  STATYSTYKI   VIDEO  MVP: Kacper Mysiorek
Zachodniopomorskie – Wielkopolskie  46 : 100   STATYSTYKI  VIDEO   MVP: Jan Nowicki

1 Wielkopolskie  6 pkt.. (+134)
2 Zachodniopomorskie  5 pkt.  (-26)
3 Lubuskie  4 pkt.  (-71)
4 Mazowieckie  3 pkt.  (-37)

GRUPA B:

Dolnośląskie – Kujawsko-Pomorskie  43 : 51  STATYSTYKI   VIDEO  MVP: Paweł Sowiński
Śląskie – Pomorskie  65 : 62   STATYSTYKI   VIDEO   MVP: Jakub Ucieszyński
Pomorskie – Kujawsko-Pomorskie  79 : 65    STATYSTYKI   VIDEO  MVP: Maksymilian Pacenko
Śląskie – Dolnośląskie  80 : 62  STATYSTYKI   VIDEO   MVP: Marcin Kosiorowski
Dolnośląskie – Pomorskie  58 : 76  STATYSTYKI   VIDEO  MVP: Szymon Nowicki
Kujawsko-Pomorskie – Śląskie   59 : 64  STATYSTYKI  VIDEO   MVP: Kajetan Kuczawski

1 Śląskie  6 pkt  (+26)
2 Pomorskie  5 pkt  (+29)
3 Kujawsko-Pomorskie  4 pkt  (-11)
4 Dolnośląskie  3 pkt.  (-44)

SYLWETKI WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW


Więcej na skm.basketmania.pl