IV klasyk Skalmierzycki będzie okazją do wyłonienia najlepszego uczestnika w kategorii służb mundurowych! Po raz pierwszy utworzyliśmy kategorię dla służb mundurowych.

IV Klasyk Skalmierzcyki przyniesie wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie dodatkowa kategoria dla służb mundurowych. Partonem Honorowym wyścigu dla mundurowych jest Komendant Policji Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski. Pan Piotr bez wahania wyraził poparcie dla naszej inicjatywy i postanowił objąć swoim patronatem kategorię dla służb mundurowych. 

Pomysł utworzenia wyścigu dla mundurowych zrodził się już jakiś czas temu. Długi czas zanosiliśmy się z tym, aby dodać tą kategorię do wyścigu. Każdego roku staramy się rozwijać naszą imprezę. Myślimy, że tworząc kategorię dla służb mundurowych jest to mocny krok w kierunku rozwoju naszej imprezy. Tym bardziej, że od kilku lat Policja i Ochotnicza Straż Pożarna z terenu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce z nami współpracuje. Mamy nadzieję, że na starcie stanie spora ilość pracowników służb mundurowych i będą się starali jak najlepiej reprezentować swoje jednostki. -  powiedział Maciej Danielak

Uczestnicy z kategorii służb mundurowych wystartują razem z wyścigiem głównym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.