Olga Michalska Mistrzynią Polski seniorek w kickboxingu. Weronika Szymczak potwierdza dominację wśród juniorek.

Wspaniałe wyniki uzyskali reprezentanci Kick-Boxing Club Ostrów Wielkopolski na Mistrzostwach Polski formuły full-contact w Piotrkowie Trybunalskim (7-9.04.2017r), którzy zdobyli tam aż 6 medali. Najcenniejsze trofeum wywalczyła Olga Michalska zostając po raz pierwszy w swojej karierze Mistrzynią Polski seniorek. Wcześniej Olga zdobywała tytuły w gronie juniorek, a w tym roku już była najlepsza w tej najmocniejszej seniorskiej rywalizacji.

W drodze do tytułu kategorii- 52 kg pokonała utytułowaną Żanetę Cieślę (Legion Głogów) i w finale Marię Romańską (Legia Warszawa), której udanie zrewanżowała się za ubiegłoroczną porażkę. Zawodniczka KBC Ostrów Wlkp. dodatkowo otrzymała puchar i wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki całych Mistrzostw Polski. Trener Kadry Narodowej Radosław Laskowski powołał tę 20 letnią zawodniczkę do Kadry Narodowej, a najważniejsza impreza seniorska to październikowe Mistrzostwa Świata w Budapeszcie.
Doskonale spisał się też podczas tego turnieju startujący w najmocniej obsadzonej kategorii wagowej seniorów- 71 kg Tomasz Przybylski. Zdobył on tytuł V-ce Mistrza Polski. W drodze do finału po zaciętych walkach pokonał kolejno Wojciecha Chabierskiego (Police), Pawła Mielnickiego (Sokół Jarosław), Mateusza Parata (Prosna Kalisz). Uległ jedynie w finale najlepszemu zawodnikowi tych Mistrzostw Jakubowi Pokusie (KKS Poznań). To pierwszy medal seniorskich Mistrzostw dla Tomka i od razu tak cenny- na pewno zasłużony.
W rywalizacji seniorów startował również w kat- 91 kg Szymon Dwornikowski lecz po zaciętej walce w ćwierćfinale musiał uznać wyższość Szymona Wąsa. Wśród juniorów doskonale spisała się Weronika Szymczak potwierdzając swoją dominację w kat- 60 kg pewnie wygrywając swoje walki. Niedawno zdobyła tytuł w formule K-1- teraz w Full-contact. Pośród wszystkich juniorek podobnie jak jej starsza koleżanka z klubu Olga Michalska została uhonorowana Pucharem dla najlepszej juniorki całych Mistrzostw.
Druga z juniorek z klubu KBC Ostrów Wlkp. Anna Szymańska tym razem nie zdołała obronić tytułu z przed roku. Ania w starciu finałowym pomimo bardzo dobrego początku w końcowej fazie pojedynku straciła siły i musiała zadowolić się srebrnym medalem kat- 56 kg. Juniorzy w niższych kategoriach wagowych Marcel Szadkowski i Dawid Szadkowski zdobywają srebrny i złoty medal.