Ostrowianin Rafał Konopielko znany w Ostrowie jako Hitluś- w miniony weekend brał udział w Mistrzostwach Polski w kulturystyce, który odbywały się na terenie Targów w Kielcach.

W sobotę i niedzielę (13 - 14 kwietnia) w Targach Kielce odbyła się kolejna edycja znanego wśród miłośników kulturystyki i sportu wydarzenia – FIT WEEKEND. We wszystkich dyscyplinach wystartowało około 1000 zawodniczek i zawodników. Na wydarzeniu pojawiły się największe gwiazdy kulturystyki i fitness.
Były to już szóste zawody w kieleckim ośrodku wystawienniczym będące równocześnie Mistrzostwami Polski w Kulturystyce i Fitness.

W imprezie wziął udział ostrowianin Rafał Konopielko, który ostatecznie w swojej kategorii: Fitness plażowe mężczyzn do 176 cm zajął 4 miejsce. 

Co tu dużo pisać 4 miejsce na Mistrzostwach Polski w Fitness Plażowym leci do Ostrowa Wielkopolskiego. Jestem mega zadowolony z pracy którą zrobiłem - oczywiście mogło być lepiej, ale obsada była na wysokim poziomie a ja lecę dalej... Do następnego :) i dziękuję wszystkim którzy mnie dopingowali i trzymali kciuki,  zwłaszcza mojej Saruni która mnie wspierała i moje humorki znosiła - napisał po sukcesie Rafał Konopielko