Otwarcie zmodernizowanego obiektu przy ulicy Łódzkiej zapowiada się rekordowo. Do czwartku KKS rozdysponował już blisko trzy tysiące wejściówek na sobotni mecz z Bałtykiem Gdynia. W piątek odbędzie się ostatni dzień przedsprzedaży biletów.

Na ten dzień kibice lokalnego futbolu ostrzą sobie zęby od dawna. Przebudowa stadionu przy Łódzkiej trwała bowiem wiele miesięcy i w końcu po długim oczekiwaniu mogący pomieścić ponad 8 tys. widzów obiekt zostanie otwarty. W sobotę na nowej murawie i w blasku jupiterów piłkarze KKS-u zmierzą się z silną ekipą Bałtyku Gdynia. O frekwencję na trybunach organizatorzy spotkania powinni być spokojni, bo wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki.

– Na ten moment rozdysponowaliśmy blisko trzy tysiące biletów, a zainteresowanie nie słabnie – mówił nam w czwartkowe popołudnie prezes KKS-u, Robert Trzęsała. – Liczymy, że sobotnie spotkanie zobaczy około pięciu tysięcy kibiców. Zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży – dodaje.

Bilety na nową trybunę kosztują 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) – sektory A2-A8, natomiast na sektory zadaszone 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Ostatni dzień przedsprzedaży odbędzie się w piątek w godz. 15:00-18:00. Wtedy też czynne będą stadionowe kasy. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 19:25. Poprzedzi go oficjalne otwarcie obiektu.
 Zdjęcie użytkownika KKS Włókniarz 1925 Kalisz.