Maciej Gąsiorek zakwalifikował się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Las Vegas 2016 w MMA organizowanym przez federacje IMMAF pod patronatem największej federacji na świecie UFC, które odbędą się od 5 do 10 lipca w Stanach Zjednoczonych. Dlatego Maciek szuka sponsorów, którzy dołożą swoją cegiełkę do wyprawy po walkę o tytuł Mistrza Świata oraz przygotowaniach do wyjazdu. Niestety każdy z zawodników musi w całości opłacić swój występ na Mistrzostwach, podróż oraz hotele.

Startuje dopiero na zawodach od 2015 roku, wiec sukcesów nie jest dużo, ale jeśli są, to są to zwycięstwa na prestiżowych zawodach i galach: 2015 r.- Gala AGE of CAGE Stuttgart walka w Grapplingu z Amerykaninem , REMIS, 2015 r.- Battle Royal DGL Grappling Liga(Niemcy)- wygrana walka przez trójkąt (walka w grapplingu), 2015r.- wygrana walka amatorska MMA przez jednogłośną decyzje, na gali INTEGRA FC III w Niemieckim mieście Wittlich z Francuzem, 2015 r.- 1 m.  ALMMA 83 kategoria OPEN grappling białe pasy, 2015 r.- 1. m. ALMMA 83 kategoria OPEN MMA, 2015 r.- 1 m. ALMMA/Puchar Polski Ne Waza 98 Wrocław 29 kategoria OPEN bjj GI białe pasy, 2015 r.- 1 m, ALMMA 98 Wrocław, 2016 r.- 1 m. Mistrzostwa Polski Luboń BJJ NO GI +97.5 kg Adult.- mówi Maciej Gąsiorek 

Na co dzień Maciek trenuje w dwóch klubach: Rio Grappling Ostrów Wielkopolski pod okiem Rafała Zawidzkiego oraz w Kiboju Mannheim pod Tommaso Pirulli i Remus Indries, w klubie gdzie trenuje zawodnik największej federacji UFC Denis Siver. Sześć razy w tygodniu odbywa się trening, na który Maciek jeździ 60 km od swojego miejsca zamieszkania. Gąsiorek liczy na to, że ciężka praca i poświecenie w przyszłości doprowadzą go do największej federacji na świecie: UFC.

Dlatego już teraz Maciej liczy na wsparcie sponsorów i każdego, kto chce go wspomóc w realizacji swoich marzeń. Koszt wyjazdu to ok. 10.000 zł. 
,,Wyjazd odbędzie się na pewno , tyle ile ubieramy będzie ok, szansa na taki wyjazd jest jedna w życiu i trzeba inwestować. Wszystkich tych którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę w spełnieniu moich marzeń zapraszam do wpłacenia choćby symbolicznej złotówki. Każdemu z góry dziękuje, obiecuje godnie reprezentować nasz kraj, dam z siebie wszystko i mam nadzieje, że wrócę do kraju z tytułem Mistrza Świata wagi ciężkiej w MMA"- mówił.

Polskę na Mistrzostwach reprezentować będą: 
Aleksandra Rola -52 kg
Katarzyna Biegajło -61 kg
Katarzyna Borowska -57 kg
Jacek Jędrusiak -61 kg
Przemysław Tokarz -70 kg
Nikodem Ziemecki -84 kg
Krystian Pietrusiewicz -84 kg
Adam Biegański -93 kg
Maciej Gasiorek -120 kg
Marcin Kalata +120 kg

Tutaj można wspierać Macieja