Centra Ostrów Wielkopolski to obecnie najwyżej notowana drużyna piłkarska z naszego miasta. W składzie III ligowej Centry wstępuje 3 braci: Marcin, Szymon i Michał Kucharscy. We wczorajszym meczu z Elaną Toruń wszystkich mogliśmy oglądać w podstawowym składzie ostrowskiej ekipy.

Prawdopodobnie najbardziej znani bracia w Polskiej piłce to bracia Żewłakow i Brożek. W Ostrowie Wielkopolskim mamy 3 braci, którzy grają na co dzień w 3 lidze. 
Marcin urodzony w 1987, Szymon w 1993 i Michał w 1995 to podstawowi zawodnicy III ligowej Centry Ostrów Wielkopolski. Wcześniej bracia Marcin i Szymon i Michał mieli epizody w innych drużynach, jednak obecnie wstępują w zespole, w którym rozpoczynali swoje piłkarskie przygody. 
Na sobotnie mecz Centra wstąpiła w składzie: Maj, Szymon Kucharski, Adamiak, Reyer, Przezak, Michał Kucharski, Wandzel, Marcin Kucharski, Michalski, Izydorski, Kuczyński
Rezerwa: Bartczak, Sikora, Sztok, Jankowski, Graczyk, Mierzyński, Nowicki
Drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego z dorobkiem 13 punktów zajmuje obecnie 12 miejsce w ligowej tabeli:

Wczorajszy mecz był bardzo wyrównany, a jedyna bramka padła w 45 minucie pierwszej połowy, gdy sędzia podyktował rzut karny dla gości, którzy wykorzystali swoją okazję i przed przerwa objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. 
Piłkarskiej rodzinie życzymy powodzenia!