Bardzo ciekawy przebieg miało niedzielne spotkanie pomiędzy Raszkowianką Raszków a Zielonymi Koźminek w Kaliskiej Klasie Okręgowej. Zespół z Raszkowa choć przegrywał 0:4 zdołał zdobyć 3 punkty.

Nie brakowało emocji w meczu XIV kolejki KKO pomiędzy Raszkowianką a Zielonymi Koźminek. 
Drużyna z Raszkowa przegrywając w 33 minucie 4-0 wzięła się za odrabianie strat, jeszcze przed przerwą strzelając bramkę kontaktową. Kibice widząc słabą grę zawodników Raszkowianki zaczęli opuszczać obiekt w Raszkowie. Ci, którzy to zrobili mieli czego żałować bo 2 połowa wyglądała zupełnie inaczej i trzymała w emocjach do samego końca spotkania. Raszkowianka po bramkach Adamskiego, Potarzyckiego i Walczaka i Nowickiego wyszła na prowadzenie i nie oddała go do końca meczu. 

Warto zaznaczyć, że przez całe spotkanie w bramce gospodarzy bronił 56-letni Henryk Lis. 

Raszkowianka Raszków - GOS Zieloni Koźminek 5-4
Szymon Nowicki II (43), Piotr Walczak (53), Adam Potarzycki (61), Patryk Adamski (79), Szymon Nowicki II (82), -- Piotr Skotowski (3), Konrad Helt (8 karny), Konrad Helt (19), Wojciech Kranc (33),

Po tym spotkaniu zespół z Raszkowa zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli. Najwyżej z powiatu ostrowskiego klasyfikuje się Piast Czekanów: