Na wielu portalach zajmujących się publikowaniem treści związanych z bukmacherką możemy znaleźć różnego rodzaju rankingi. W przypadku wiarygodnych serwisów mogą one być naprawdę pomocne, jeśli gracz chce porównać oferty i sprawdzić, co u kogo zmieniło się na lepsze, co na gorsze, a co w ogóle nie uległo zmianom.

Ranking zakładów bukmacherskich będzie też pomocny dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem gry u bukmacherów internetowych.

 

Warto jednak zachować należytą ostrożność i pamiętać, że portale te często współpracują z poszczególnymi firmami bukmacherskimi i nie można wykluczyć sytuacji, w której ranking bukmacherów ma na szczycie daną markę z powodu podpisanej z nimi umowy reklamowej.

 

Nie należy zatem ufać im bezgranicznie, ponieważ nie są całkowicie bezstronni. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy zupełnie ignorować zestawienia. Warto śledzić je na bieżąco, aby mieć dostęp do świeżych informacji, a także by poszerzać swoją wiedzę.

 

Podobnie jak w innych branżach, są mniej bądź bardziej wiarygodne serwisy, ale także takie, na które w naszej ocenie w ogóle nie warto zaglądać. Według nas odwiedzać różne portale, aby porównać przedstawione wiadomości i wyrobić sobie własne zdanie.

 

Wciąż jednak należy pamiętać, że bez względu na to, jak duży jest nasz zasób informacji oraz doświadczenie w obstawianiu, warto grać przede wszystkim z głową i nie traktować obstawiania jako "łatwego" sposobu na zarobek, gdyż tego typu podejście nigdy nie kończy się dobrze. Szczególnie początkujący gracze szybko przekonują się, że bukmacherka i łatwe pieniądze zdecydowanie nie idą w parze.

 

Natomiast wielu doświadczonych graczy dało się złapać w pułapkę zbytniej pewności siebie lub chęci "odegrania się". Lepiej nie iść w ich ślady, gdyż skutki mogą być naprawdę nieprzyjemne. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale emocje są złym doradcą w zakładach bukmacherskich.

 

Bukmacherzy online ranking - zrób rozeznanie

Jeżeli gracz odpowiednio przeanalizuje ranking bukmacherów w Polsce, a najlepiej kilka tego typu zestawień, może to być ogromną pomocą w podjęciu decyzji, które zakłady bukmacherskie w Polsce są najlepsze. 

 

Najlepszy bukmacher dla każdego może oznaczać coś innego, dla jednego gracza kluczową rolę przy podjęciu tej decyzji zawsze odgrywają wysokości kursów oraz to, na ile korzystne są proponowane bonusy oraz jaka jest ich różnorodność. Dla innego gracza głównym kryterium wyboru może być aplikacja mobilna, a dla jeszcze innego jakość live-bettingu.

 

Pamiętajmy jednak, że zakłady bukmacherskie online ranking to także zestawienie mające na celu porównać takie rzeczy, jak przejrzystość oraz czytelność strony internetowej danej firmy, to, czy łatwo się w niej poruszać, czy jednak trzeba liczyć się z tym, że raczej się na niej pogubimy - dotyczy to zwłaszcza nieco starszych wiekowo graczy lub zupełnie początkujących użytkowników. Jednocześnie porównuje mnogość zdarzeń do obstawienia, a także form, w jakich można zawierać zakłady oraz obsługę klienta na stronach, która przecież jest dla wielu graczy jedną z najważniejszych rzeczy w korzystaniu z usług jakiejkolwiek firmy. Rankingi zatem mogą być budowane w oparciu o różne kryteria.

 

Dodatkowym plusem tych zestawień jest fakt, że każdy ranking bukmacherów zamieszczony na wiarygodnych serwisach dotyczy wyłącznie legalnych firm, zatem nigdy nie będziesz mieć wątpliwości, czy dany buk posiada licencję zezwalającą na przyjmowanie zakładów w Sieci i czy możesz bezpiecznie grać za pośrednictwem jego strony. Tutaj należy zwrócić szczególną uwagę na wiarygodność serwisu.

 

Ranking bukmacherów 2019 - kogo możemy spodziewać się na szczycie w tym roku?

Wpisując w wyszukiwarce takie hasła, jak "legalni bukmacherzy ranking" czy "legalny bukmacher ranking", w zestawieniach na praktycznie wszystkich portalach znajdziemy najbardziej znane marki, jak na przykład Totolotek, Fortuna czy STS.

 

Poza tym, o czym pisaliśmy w poprzedniej części artykułu i co oczywiście jest prawdą, cieszą się oni uznaniem ze względu na wieloletnią obecność na polskim rynku oraz ogromny kapitał zakładowy stanowiący gwarancję wypłacalności.  

Nie ma się więc co dziwić, że od lat pozostają w topach jeśli chodzi o polską bukmacherkę.

Zobacz najlepszy ranking bukmacherów 2019 online

Pamiętajmy jednak, że dla marek, których obecność w polskim Internecie jest krótsza, bardzo często priorytetem stają się gracze online, gdyż to właśnie kanał internetowej sprzedaży charakteryzuje się największą dynamiką i to właśnie oferta skierowana bezpośrednio do nich jest najbardziej rozbudowana i daje największe możliwości. Niektórzy z nich, choć są nowi na rynku, mogą z powodzeniem konkurować nawet z największymi. Świetnym przykładem jest forBET, który jest w porównaniu do STS relatywnie młodym bukmacherem, ale cały czas pracuje nad swoją ofertą. 

 

Bukmacherzy ranking, czyli sposób na kody

Śledząc zakłady bukmacherskie ranking, gracz może też zdobyć kody do wykorzystania na stronie danego buka. Można zyskać na przykład darmowy zakład i zwiększenie wpłaty.

 

Z pewnością jest to trik przyciągający wielu graczy, jednak również w tym przypadku dobrze jest zachować zdroworozsądkowe myślenie, gdyż często warunki wypłacenia pieniędzy z różnego rodzaju bonusów są trudne do spełnienia i łączą się z wielokrotnym obrotem kwoty bonusu. Każdy ranking jest w mniejszym lub większym stopniu subiektywny. Warto czytać, analizować, porównywać i zawsze pozostać krytycznym.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.